אודות

על ידי

מגזין אופנה ישראלי Efifo I – אופנה

Efifo מגזין אופנה ישראלי משמש במה איכותית לדור החדש של האופנה בישראל. מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים ובוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנהEfifo מגזין אופנה שיקי, רענן, בועט, מפתיע ופורץ גבולות.
Efifo מגזין אופנה ישראלי מוקדש כולו לאופנה –  הפקות אופנה של הכישרונות הגדולים בתעשיית האופנה הישראלית המתפתחת, ראיונות עם מעצבי אופנה ומכתיבי אופנה, יוצרים וכוכבים.
Efifo  מגזין אופנה ישראלי שם לו למטרה קודם כול לקדם ולפתח כישרונות צעירים, נועזים, בועטים ותוססים מתחומי האופנה והצילום בישראל.
Efifo  מגזין אופנה ישראלי הוקם מתוך צורך עמוק ואמיתי של דור חדש בתעשיית האופנה והצילום, המבקש במה להשמיע מעליה את קולו הרם, הברור והמחדש.
Efifo  מגזין אופנה ישראלי יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל עם דגש מיוחד על קהילת המעצבים/ות, הצלמים/ות, הדוגמנים/יות והסטייליסטים/יות, מעצבי השיער ואנשי האיפור.

אפי אליסי, עורך ראשי, Efifo – מגזין אופנה ישראלי

עורך Efifo  מגזין אופנה ישראלי ומייסדו, אפי אליסי, מביא איתו שנים ארוכות של עשייה וניסיון רב במרחבי התקשורת, האופנה והאמנות –  ככותב, כמעצב וכעורך אופנה. אפי אליסי החל את דרכו המקצועית בניו יורק, שם עבד ויצר עם צלמי אופנה מובילים כדיוויד לה שאפל שהיה תקופת מה בן זוגו, ונאן גולדין שאף צילמה אותו יחד עם צלמי אופנה נוספים לספרי צילום שפורסמו. הפורטרטים שלו מופיעים ב-Moma ובגלריות בלונדון.

אפי אליסי למד אמנות עיצוב, צייר במשך שנים ארוכות ואף מכר את יצירותיו לאספני אמנות בניו יורק. (אנקדוטה: ערב אחד נשלחה אליו לימוזינה ארוכה מטעמו של אספן אמנות ידוע שהביאה אותו אל טירה מסתורית בה התגורר האספן. אליסי לא פגש בו מעולם. העוזר האישי של אותו אספן הכניס אותו לחדר שבו אפסן האספן את העבודות, והגיש לו צ׳ק מכובד בעבור שתי יצירות שרכש האספן האלמוני).

אפי אליסי הביא לארץ את מגזין Cosmopolitan ועיצב את הפורמט הישראלי הראשון של המגזין, בצמוד לשלוחה המרכזית של "קוסמופולטן" האמריקאי. הפורמט הישראלי שעיצב זכה לשבחים מהשלוחה המרכזית האמריקאית. משם עבר למגזין "את", ובמשך חמש שנים היה הארטדירקטור של המגזין והביא את "את" לשיאים חדשים. עיקר התמחותו היתה עריכה של כתבות אופנה. במהלך השנים ב"את" שיתף פעולה עם צמרת אנשי תעשיית האופנה, צלמי האופנה והסטייליסטים המובילים בישראל.

בנוסף עסק אפי אליסי בכתיבה עיתונאית בעיתון "מעריב", שם ראיין וכתב כתבות רוחב עם יהודה לוי יפתח קליין, טום קשתי, שיר אלמליח, אדיר גץ ומיכל ינאי. כל הכתבות זכו לשער במוספי התרבות בהם פורסמו. אפי אליסי מביא איתו ניסיון מקצועי רב בתחום האופנה, ומקדיש חלק ניכר מזמנו לקידום דור העתיד של עולם האופנה הישראלי. הוא רואה בכך אג׳נדה ושליחות. לאפי ולבן זוגו יריב, שותפו לחיים ולעשייה מעל שני עשורים, שני ילדים: רואי ויאן.

חברי מערכת Efifo – מגזין אופנה ישראלי

עורך ראשי: אפי אליסי
מייל: efifo@efifo.co.il
פייסבוק דף עסקי: Efifo
פייסבוק אישי: Effie Elisie
אינסטגרם: efifo.mag

עורך אופנה: איתי גורביץ׳
הכירו את איתי גורביץ׳. ראיון: http://bit.ly/2idw1og 
מייל: info@guapo-fashion.com
פייסבוק אישי: Itay Gurevich
פייסבוק עסקי: GUAPO Fashion School – בית ספר למקצועות האופנה
אינסטגרם: itay.gurevich  guapofashion

כתבת ביוטי ומוצרי יופי: ליאת בר LOLI BELL
הכירו את ליאת בר. ראיון: http://bit.ly/2zfANXW
מייל: liat.lolibell@gmail.com
ערוץ יוטיוב: https://www.youtube.com/c/LoliBell-liat
פייסבוק אישי: Liat Barayev
אינסטגרם: liat.lolibell

כתבת השקות ואירועי אופנה: שירה בר
הכירו את שירה בר.
ראיון: http://bit.ly/2yZfTNr
מייל: shira.mizrahi.s@gmail.com
אינסטגרם: shira.bar.ownit
פייסבוק אישי: Shira Bar

צלמת מערכת: מיטל אזולאי
הכירו את מיטל אזולאי. ראיון: http://bit.ly/2C7ruPf
מייל: meital213@gmail.com
אינסטגרם: meital_azulay_photography
פייסבוק אישי: Meital Azulay

 

אופנה I מגזין אופנהEfifo