דורין סגול כותבת. טיפים לחתן

2 פורסם על ידי - 02/06/2014 - כלות
אבי צבאג ודורין סגול

דורין סגול ואבי צבאג. הכל עניין של נסיון ומקצועיות

טיפים לבחירת חליפה

מאת דורין סגול

חליפת חתן  לא פחות חשובה מבחירת שמלת כלה. חשוב ללכת למעצב המתמחה בחליפות חתן, שהרי לכל חתן מבנה ולוק המיוחדים לו. רצוי לבדוק קודם באתר הבית של המעצבים, שם תוכלו לקבל תמונה על איכות המעצב, הבדים, החליפות ואיכות המקום. לפי מבט באתר תוכלו לקבל כיוון לגבי הסגנון של החליפות, פעולה שתחסוך לכם  זמן רב במרדף אחרי החליפה הנכונה והרצויה. אני מאמינה שהכל מתחיל באתר. אתר מושקע מעיד על חשיבות הבגד, המקצועיות, האיכות והשירות של בית העסק.

החתנים חסרי ביטחון. הם מגיעים נרגשים לבחירת חליפה ליום החשוב בחייהם. חשוב מאוד להבין אותם, ואת הרצונות שלהם. חשוב שחתן המגיע לחנות מעצב יתן את אמונו במעצב, שמשקיע את נשמתו בבגד, ווחשוב לו שהחליפה תותאם בשלמות לגוף החתן.

מעצב חליפות חתן אמון על התאמת הגזרה, הצבע, והגוון הנכון של הבד לחתן. מעצב מקצועי ומנוסה מתחשב ברצונות החתן ונותן לו עצות מקצועיות מנסיונו הרב. אני יכולה להעיד על עצמי כמי שמעצבת כל שנה כ-40 דגמים שונים. מעולם לא נתתי לחתן להתבלבל. לא קרה שחתן הגיע אליי ולא בחר את החליפה הראשונה שהתאמתי לו. זו תוצאה של נסיון רב, מקצועיות והבנה. אני משקיעה המון בגזרות, ובאיכות. אני תמיד אומרת: תמונה שווה 1000 מילים.

מעצב הבטוח בעצמו לא צריך לשכנע את החתן לקנות. החתן מבחין בעצמו. אין צורך למדוד יותר 2 -3 חליפות, כי אז החתן מאבד ביטחון, מבולבל, ספקן ולחוץ. מיותר! לכן מאוד חשוב ללכת למעצב חליפות המתמחה בעיצוב חליפה בהתאמה אישית.

חתן צריך ללבוש רק מה שמרגיש לו נוח. החתנים של היום מעדיפים סגנון צעיר, חתיכי, וסלים פיט. קו נקי עם טוויסטים מיוחדים, נגיעות שגורמות להם להרגיש מיוחדים. מעצבים מנוסים מודעים לחשיבות העניין. בנוסף, חשוב מאוד להתאים את הבד לגזרת הגוף של ההחתן המיועד.

הכי חשוב: תזכרו שזה היום שלכם בדיוק כמו של הכלה. גבר לא חשוב פחות מאישה.

 

אבי צבאג, ליאור סגול, חליפות חתן

אבי צבאג הפרזנטור של דורין וליאור סגול

טיפ:

עדיף להוסיף קצת יותר מהתקציב המקורי, וללכת על בטוח. הרבה חתנים מנסים לחסוך, ובסוף הם מתבאסים ומשלמים כפול. שלא לדבר על עוגמת הנפש שחווה החתן בימים החשובים בחייו. לכו על בטוח ותשנו טוב בלילה. תזכרו שאתם המשווקים של המעצב. כשאתם מרוצים ומקבלים מחמאות, זה פרסום טוב למעצב שלכם.

 

דורין סגול חליפות חתן

טיפ:

מאוד חשוב לא להגיע עם יותר ממלוה אחד כדי לבחור חליפה. אני ממליצה על בת הזוג או האמא, לה יש נסיון בקבלת החלטות, והיא משרה ביטחון על בנה. ריבוי דיעות מייצר בלבול.

 

דורין סגול חליפות חתן

דורין סגול, הפרזנטור אבי צבאג והבעל, ליאור סגול

 

אבי צבאג, ליאור סגול, חליפות חתן

צילומים: צחי ואזנה

 

דורין סגול עושה נשים

היא פרצה לתודעה כדיירת בבית האח הגדול. כולם זוכרים אותה כאם הבית, ורבים התאהבו בה בשל צחוקה המתגלגל. דורין נשואה לליאור סגול, להם שלושה ילדים, ועסק משגשג לחליפות חתן. דורין שמתמחה בעיצוב חליפות חתן ובגדים למלווים, החלה לעצב בגדי נשי, ואקססוריס נלווים כמו, נעלי חתן וכלה, כובעים, משקפיים ועוד. בתצוגה שערכה השבוע השיקה דורין את ליין בגדי הנשים החדש שעיצבה, בעזרת האחיות מלול שדיגמנו. דורין: "אני לובשת רק בגדים שלי".

 

דורין סגול

האחיות מלול בתצוגה של דורין סגול. לא רק חליפות חתן

 

האחיות מלול בתצוגה של דורין סגול

 

photo5

 

תצוגה של עיצובי דורין סגול

המלולית בתצוגה של דורין סגול

 

נעלי כלה בעיצוב דורין סגול

נעלי כלה בעיצוב דורין סגול

 

photo1

 

האחיות מלול בתצוגה של דורין סגול

האחיות מלול באירוע האופנה של דורין סגול בהאנגר 11

 

photo2

 

דורין וליאור סגול

נעלי כלה בעיצוב דורין סגול

 

דורין סגול

עשכיו גם נשים. בתצוגת האופנה של דורין סגול צילום: לירון בפליקס

 

 

 

 

Image of a share button

אין תגובות

השאר תגובה