הפקת אופנה: ״מערבולת״

0 פורסם על ידי - 13/09/2018 - הפקות

״בתוך מערבולת בזמן, מתערבב אני עם כולם. אם נחזיק עוד שניה מעמד, איך לשוט בין טיפות הגורל. למוטט את חומות השתיקה, לצאת לדרך חדשה. אין דבר שעומד לפני, רק אני במערבולת הזמן. אם לשתוק, אם לרמוס, ללכת רחוק, איך לבנות מחדש את הכל״ (ניר אוטמזגין)

 

כשאופנה ופוטותרפיה נפגשות: פרויקט גמר של עמית סליקטר (במסגרת רון קדמי – בית ספר לצילום אופנה) עוסק ב״אקוופוביה״ – פחד מהים

 

צילום: עמית סליקטרAmit Selickter. רון קדמי – בית ספר לצילום אופנה
סטיילינג: דן נימריDan NIimri
דוגמנית: הלל רמותHallel Ramot
ע.צלם: עידן שלםIdan Shalem
אביזרים ופרופס: מיקה אשד – Mika Eshed
פרטי אופנה: אוסף פרטי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עמית סליקטר
בן 23 מהוד השרון – צלם ומעצב אמנותי. ״לעולם הצילום והאופנה נחשפתי מילדות וכבר אז ידעתי שארצה לעסוק בזה. בשנים האחרונות ההשראה שלי התפתחה והתעצמההרבה הודות לסבתא אתי שלקחה אותי איתה למוזיאונים ולתערוכות ללמוד ולשאוב אופנה. בפרויקטים שלי אני אוהב במיוחד ליצור אמירות אומנותית ייחודיות. אחרות מהנורמלי ויוצאות מהשגרה. אני מוצא את עצמי מסתובב בחנויות יד שניה רבות ואוסף עוד ועוד פריטים צבעוניים וססגוניים שמהם אני מרכיב סטיילינג חדש ושונה. בגדי שליחי פיצה, מעילי פרווה של סבתא, נעלי פלטפורמה ממותגי על, כובעי רשת משובצי יהלומים ופרטי וינטג׳ רבים שלהם אני מוסיף את הטאץ׳ האישי שלי. בגזירה, בצבע, באקססוריז. בדרך כלל בצילומים שלי אני מחפש אנשים מכל המינים והמגדרים, בכל המידות והצבעים. לא הדוגמנים הקלאסיים שאנו רגילים לראות״.

על ההפקה
״זו הפקת גמר של קורס צילום אופנה בבית הספר לצילום אופנה של רון קדמי. בפרויקט הצילום התבקשנו לבחור נושא מהחיים האישיים שלנו ולהעביר אותו דרך צילום. בחרתי שההפקה תעסוק סביב הפחד שלי מהים ומתחושת איבוד השליטה והחוסר וודאות שיש בים. הלוקיישן שבחרתי בקיבוץ נחשולים, השיג מבחינתי את התוצאה שביקשתי ליצור: פחד, משיכה, יופי ושקט. כמודל בחרתי חברת ילדות שלי, מתוך מטרה שההיכרות האישית תוסיף לאפקט הרגשי שביקשתי להעביר דרך התמונות״.

 

Efifo – מגזין האופנה של ישראל
מייסד ועורך ראשי: אפי אליסי
ארטדירקטור הפקות אופנה ועורך ביוטי
מייל: efifo@efifo.co.il
אינסטגרם: efifo.mag

 

 

Image of a share button

אין תגובות

השאר תגובה