ירין שחף פותח את עונת החתונות 2017

0 פורסם על ידי - 12/05/2017 - כלות-שיער

בחרת כבר את שמלת הכלה שלך? אז קבלי תסרוקות כלה מ׳ירין שחף׳, בית הספר למקצועות היופי – המגמה ללימוד עיצוב תסרוקות שמציגים את הטרנדים החמים לעונת החתונות 2017. את יכולה לקבל סט מברשות איפור מקצועי בשווי 699 שקל במתנה! (כל הפרטים למטה).

בסגנון הפיפטיז. עיצוב וסטייל: דפנה בראל ל'ירין שחף', צילום: אופיר אייב, איפר כלה, תסרוקות כלה, EFIFO, EFIFO אתר אופנה

בסגנון הפיפטיז. עיצוב וסטייל: דפנה בראל ל'ירין שחף', צילום: אופיר אייב

שובן של שנות החמישים

כשמעצבים תסרוקת כלולות, חשוב לשמור על מראה נינוח ולא להפוך את הלוק למוגזם. תסרוקת שכוללת שלל סיכות נוצצות, תוספות שיער וגם פרחים תיראה ברוב המקרים מתאמצת ומיושנת – זה אולי יפה בהפקות אופנה, אבל לא כשת מתרוצצת בין האורחים לבין רחבת הריקודים. יש לאמץ סגנון אחד שישתלב עם השמלה והאיפור. מתלתל צד ועד סיכת עלים מוזהבת, מפרחים טבעיים ועד תסרוקת שושנים. ימי הפיפטיז חוזרים לקצוות השיער ומביאות איתן משב של רוח נעורים. מעצבי השיער העולמיים מדברים בקול אחד על טרנד הווינטג' כסמל לאהבה וימי התום.

 

החוג הנוצץ. עיצוב וסטייל: מיכל שיף וג'יהאן עואד ל'ירין שחף'. צילום: נטע קונס, איפר כלה, תסרוקות כלה, EFIFO, EFIFO אתר אופנה

החוג הנוצץ. עיצוב וסטייל: מיכל שיף וג'יהאן עואד ל'ירין שחף'. צילום: נטע קונס

החוג הנוצץ

גם אם לא קיבלת הזמנות לאירועים על השטיח האדום, בערב הכלולות שלך את יכולה לאמץ מראה של כוכבת. משיער נפוח ועד קוקו מרושל בקצהו. ובמילים אחרות: תסרוקות אמריקאית קלאסית –  זו היא העונה לזהור למרחקים. ערב החתונה הוא סוג של אופורייה וזה הזמן לחבק את הסגנון הנוצץ  אבל תמיד חייבים לזכור, שבסופו של דבר, הכל זה עניין של מינון. עם מראה מוגזם את יכולה להיחשד בקלות כאחת שלא התגברה על חג פורים.

 

איפר כלה, תסרוקות כלה, EFIFO, EFIFO אתר אופנה

הטרנד הרומנטי. עיצוב וסטייל: תמר אהרון ושני טליטיאן, ל'ירין שחף'. צילום: נטע קונס

הטרנד הרומנטי

במקרה של הטרנד הזה – הכול תלוי באישיות שלך. יש לא מעט חן בתסרוקת רכה, אסופה וגבוהה, שפרחים מוזהבים שזורים בה. שילובי בד תחרה יהדירו את העיצוב הרומנטי. סגנון זה הוא על זמני ויחמיא לכלה, שתבחר לשדר את המראה הנקי הבתולי.

 

סגנון רויאל. עיצוב וסטייל: יוסי לוי ואורליה שמעוני ל"ירין שחף", צילום: נטע קונס, איפר כלה, תסרוקות כלה, EFIFO, EFIFO אתר אופנה

סגנון רויאל. עיצוב וסטייל: יוסי לוי ואורליה שמעוני ל"ירין שחף", צילום: נטע קונס

בסגנון רויאלטי

הסגנון הנסיכותי – מלכותי ממשיך ללוות אותנו כמה שנים ברציפות. הוא מביא שלל איסופים גבוהים מהודרים וקלאסיים. הוא מתאים ביותר לכלות המבקשות מראה אצילי תקופתי ביום חופתן. מראה ה"רויאלטי" מבקש להיראות כאילו זה הרגע יצאה מארמון המלוכה.

 

המראה הלטיני. עיצוב וסטייל: דורין גורדון ולודה קסנזובסקי. צילום: נטע קונס, איפר כלה, תסרוקות כלה, EFIFO, EFIFO אתר אופנה

המראה הלטיני. עיצוב וסטייל: דורין גורדון ולודה קסנזובסקי. צילום: נטע קונס

הסגנון הלטיני לוהט מתמיד

הכלות הישראליות לא נרתעות מהחום הישראלי. רובן בוחרות להינשא בעונה החמה. הקיץ הישראלי מתכתב  נפלא עם המראה הלטיני הלוהט. הסגנון הלטיני הוא גן עדן לחובבות הסלסה והריקודים החושניים. הוא מתאים לחובבות שמלות, שרוצות להרשים בין שקוף לאטום. את הלוק ניתן להשלים עם שיער פזור, שביל צד והרבה תכשיטים.

 

 

סט מברשות איפור מקצועי to go בשווי 699 שקל. מתנת ירין שחף, ביה"ס למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות

סט מברשות איפור מקצועי to go בשווי 699 שקל. מתנת ירין שחף ביה"ס למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות, איפר כלה, תסרוקות כלה, EFIFO, EFIFO אתר אופנה

כיתבי לנו למייל: efifo2@gmail.com (ליחצי על הלינק הכחול) למה מגיע לך סט איפור בשווי 699 שקל של ירין שחף במתנה (צייני שם מלא, טלפון וכתובת למשלוח). *המתנה בתוקף 7 ימי עסקים מיום פרסום הכתבה.

 

 

 

Image of a share button

אין תגובות

השאר תגובה