לירון אשקורי, לוחשים, במקומי

1 פורסם על ידי - 30/04/2015 - מוזיקה

לירון אשקורי, אתן לך את הלב, במקומי, לוחשים

לירון אשקורי

יש לו קול ייחודי, השירים שלו מצוטטים ברחבי הפייסבוק והוא נותן לכם את הלב. תנו לו בחזרה

צילום: דביר גיחז
לירון אשקורי

צילום: דביר גיחז

אני לא חושב שהיה רגע בו אמרתי 'אני זמר'. זה היה שם תמיד. מאז שאני זוכר את עצמי, מוזיקה הניעה אותי והיתה חלק מרכזי מהחיים שלי. היה לי מאוד ברור שזה מה שנועדתי לעשות, כבר לפני הצבא, ידעתי בדיוק מה אני אעשה אחרי השחרור. ברגע שהשתחררתי, נכנסתי לאולפנים והתחלתי לעבוד.
לירון אשקורי-7

צילום: דביר גיחז

יש הרבה רגעיים משמעותיים ששינו אותי ועיצבו את האישיות שלי. רגע משמעותי שחרוט אצלי היה כשהוצאתי את הסינגל הראשון שלי " אתן לך את הלב", שיר זכה להשמעות רבות. קיבלתי הרבה הודעות מאנשים ששמעו אותי ברדיו בפעם הראשונה, וזה ריגש אותי.
לירון אשקורי-2

צילום: דביר גיחז

אושר: לשמוע את אמא שלי מתרגשת משירים שלי, לגלות שהיא גאה בי. מאוד חשוב לי הפידבק שלה ולא רק במוזיקה. התמיכה שלה ביצירה שלי לא מובנת אליה וזה נותן לי כוח לדלק להמשיך.
השראה: היא באה מכיוונים שונים. אמנות, הסביבה, החברים, סיפורים שאני שומע. לעתים מספיק שמישהו יאמר משפט שיתפוס אותי וזה יתן לי כיוון לשיר. השראה נמצאת בכל מקום וזה מה שיפה, אתה לא יודע מהיכן יגיע השיר הבא.
לירון אשקורי-1

צילום: דביר גיחז

הצלחה: כזמר יוצר הכי חשוב לי שהרבה אנשים יתחברו לטקסטים שאני כותב, לשירים ולרגש. אני משחרר שירים פרטיים שיהפכו להיות ציבוריים, להיות פסקול בחיים של אדם אחר, זו הזכות הכי גדולה מבחינתי.
חלומות: הם בנויים משאיפות ומטרות להמשך הדרך. בתחילה ה"חלום" היה להקליט באופן מקצועי. בהמשך: להיות מושמע ברדיו ולהגיע לקהל גדול. מאוחר יותר: קליפ לסינגל. החלומות שלי הם כמה צעדים קדימה מהמקום בו אני נמצא, אני אדם ריאלי. מציב לעצמי מטרות ראליות. החלום הגדול: להופיע במקומות הכי גדולים, ולצבור קהל שמאמין בך ומחכה לצעד הבא שלך, וזה יגיע, אין לי ספק.
לירון אשקורי-5

צילום: דביר גיחז

הפעם הראשונה שעליתי על הבמה במופע הבכורה שלי היתה חוויה שאי אפשר לתאר במילים. לראות את הקהל שר איתי את השירים שלי ומתרגש יחד איתי, על הבמה כל העבודה הקשה מתנקזת לרגעים האלהבהם אתה מבין כמה זה באמת שווה את כל המאמץ.

'אתן לך את הלב' – הסינגל הראשון

'במקומי' – הקליפ

'לוחשים' – הסינגל החדש

לירון אשקורי, אתן לך את הלב, במקומי, לוחשים

 

Image of a share button

תגובה אחת

  • דניאלה 30/04/2015 - 11:32 השב

    אהבתי, אחלה זמר. תודה לאתר שהכיר לי אותו

  • השאר תגובה