ציבי גבע בפחות מאלף

1 פורסם על ידי - 18/09/2014 - אמנות

השקה מחודשת ומוצלחת לגלריה "פחות מאלף". גם האמן ציבי גבע מציג שם

www.efifo.co.il

מור סילבר ואלי אדרי. פלורנטין זה הכי TLV

הפתיחה המחודשת של הגלריה "פחות מאלף" שעברה שיפוץ והורחבה, משכה אליה חובבי אמנות ותרבות רבים שבאו לתת כבוד לאלי אדרי, מי שבנה במו ידיו את הגלריה הפלורנטינית הייחודית. "פחות מאלף" הולכת ותופסת מקום של כבוד בנוף הגלריות התל אביביות, ומהווה מוקד משיכה גם לבכירי האמנים הישראלים, ביניהם ציבי גבע, שמציג במקום יצירה מקורית למכירה בפחות מאלף דולר. (ציבי גבע הוא האמן הישראלי שנבחר לייצג את ישראל בביאנלה הקרובה בוונציה). מדובר בחותמת איכות גבוהה לגלריה הצעירה.

www.efifo.co.il

הציפור. יצירה מקורית של ציבי גבע ב"פחות מאלף"

www.efifo.co.il

אדרי עם האמן הצעיר סהר מתנה ולמטה עם האשה שאיתו לימור זוהר

הפתיחה המחודשת היא גם הזדמנות להכיר את האוצרת החדשה של הגלריה, האמנית שירה גפשטיין מוסקוביץ', בוגרת המדרשה לאמנות וממקימות 'גלריה בנימין': "אני כאן כדי להמשיך ולשמר את הגלריה כמקום שתהיה בו אמנות טובה ואיכותית. להביא את אמנות הרחוב שאמנם מגיעה מהשוליים ועדיין שתהייה מאוד איכותית, לחבר אליה אמנים מוכרים ובכירים ולעשות מיקס אמנותי מעניין. בתצוגת העבודות בחלל החדש ניתן כבר עתה לראות את השילובים המעניינים. הקונספט הוא אמנות טובה מבלי לקרוע את הכיס".

www.efifo.co.il

מיקס אמנותי מעניין. "פחות מאלף"

 

 

 

Image of a share button

תגובה אחת

  • […] ציורי קיר,  שנעשו על ידי כמה מבכירי האמנים המקומיים: ציבי גבע, יהודית לוין, אירית חמו, גלעד רטמן, אבנר בן־גל ומיכל […]

  • השאר תגובה