Efifo – מגזין אופנה

0 פורסם על ידי - 26/11/2017 - אופנה

אופנה, מגזין אופנה, מגזין אופנה אונליין, Fashion Magazine

Efifoאופנה I מגזין אופנהFashion Magazine

Efifo הוא מגזין אופנה ישראלי המשמש במה איכותית לדור החדש של האופנה בישראל. מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים ובוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנה.

Efifo מגזין אופנה ישראלי המשמש במה איכותית לדור החדש של האופנה בישראל. מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים (אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת חיפה, האוניברסיטת העברית ירושלים, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ועוד) ובוגרי אקדמיות (גואפושנקר, בצלאל, ויצו חיפה, בית ברל, מנשר, סטודיו גברא, רון קדמי, מכללת הדסה, מכון אבני, סטודיו 6B, מכללת מרים ועוד) לאופנה  ובתי ספר לצילום אופנהEfifo מגזין אופנה שיקי, רענן, בועט, מפתיע ופורץ גבולות.Efifo מגזין אופנה מוקדש כולו לאופנה –  הפקות אופנה של הכישרונות הגדולים בתעשיית האופנה הישראלית המתפתחת, ראיונות עם מעצבי אופנה ומכתיבי אופנה, יוצרים וכוכבים. Efifo מגזין אופנה ששם לו למטרה קודם כול לקדם ולפתח כישרונות צעירים, נועזים, בועטים ותוססים מתחומי האופנה והצילום בישראל. האתר הוקם מתוך צורך עמוק ואמיתי של דור חדש בתעשיית האופנה והצילום, המבקש במה להשמיע מעליה את קולו הרם, הברור והמחדש. Efifo מגזין אופנה יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל עם דגש מיוחד על קהילת המעצבים/ות, הצלמים/ות, הדוגמנים/יות והסטייליסטים/יות, מעצבי השיער ואנשי האיפור.

אפי אליסי. עורך אחראי, Efifo  מגזין אופנה

עורך Efifo  מגזין אופנה  ומייסדו, אפי אליסי, מביא איתו שנים ארוכות של עשייה וניסיון רב במרחבי התקשורת, האופנה והאמנות –  ככותב, כמעצב וכעורך אופנה. אפי אליסי החל את דרכו המקצועית בניו יורק, שם עבד ויצר עם צלמי אופנה מובילים כדיוויד לה שאפל שהיה תקופת מה בן זוגו, ונאן גולדין שאף צילמה אותו יחד עם צלמי אופנה נוספים לספרי צילום שפורסמו. הפורטרטים שלו מופיעים ב-Moma ובגלריות בלונדון.

אפי אליסי, צילום: נאן גולדין

אופנה – מגזין אופנה. אפי אליסי, ניו יורק 1991, צילום: Nan Goldin

אפי אליסי למד אמנות עיצוב, צייר במשך שנים ארוכות ואף מכר את יצירותיו לאספני אמנות בניו יורק. (אנקדוטה: ערב אחד נשלחה אליו לימוזינה ארוכה מטעמו של אספן אמנות ידוע שהביאה אותו אל טירה מסתורית בה התגורר האספן. אליסי לא פגש בו מעולם. העוזר האישי של אותו אספן הכניס אותו לחדר שבו אפסן האספן את העבודות, והגיש לו צ׳ק מכובד בעבור שתי יצירות שרכש האספן האלמוני).

אפי אליסי הביא לארץ את מגזין Cosmopolitan ועיצב את הפורמט הישראלי הראשון של המגזין, בצמוד לשלוחה המרכזית של "קוסמופולטן" האמריקאי. הפורמט הישראלי שעיצב זכה לשבחים מהשלוחה המרכזית האמריקאית. משם עבר למגזין "את", ובמשך חמש שנים היה הארטדירקטור של המגזין והביא את "את" לשיאים חדשים. עיקר התמחותו היתה עריכה של כתבות אופנה. במהלך השנים ב"את" שיתף פעולה עם צמרת אנשי תעשיית האופנה, צלמי האופנה והסטייליסטים המובילים בישראל.

אתר תרבות, אופנה וסטייל

אפי אליסי, עורך אחראי. Efifo מגזין אופנה

בנוסף עסק אפי אליסי בכתיבה עיתונאית בעיתון "מעריב", שם ראיין וכתב כתבות רוחב עם יהודה לוי יפתח קליין, טום קשתי, שיר אלמליח, אדיר גץ ומיכל ינאי. כל הכתבות זכו לשער במוספי התרבות בהם פורסמו. אפי אליסי מביא איתו ניסיון מקצועי רב בתחום האופנה, ומקדיש חלק ניכר מזמנו לקידום דור העתיד של עולם האופנה הישראלי. הוא רואה בכך אג׳נדה ושליחות. לאפי ולבן זוגו יריב, שותפו לחיים ולעשייה מעל שני עשורים, שני ילדים: רואי ויאן.

אופנה I מגזין אופנהEfifo

 

הכוכבים מצטלמים לEfifoאופנה I מגזין אופנהFashion Magazine

שגיא ברייטנר, אופנה, מגזין אופנה, Efifo, Fashion, Fashion Magazine, אתר אופנה - 3

אופנהמגזין אופנה. שגיא ברייטנר

יונתן בשן, מור פולנוהר, אופנה, מגזין אופנה, Efifo, Fashion, Fashion Magazine, אתר אופנה - 1

אופנה – מגזין אופנה. יונתן בשן, מור פולנוהר

אליאנה תדהר, אופנה, מגזין אופנה, Efifo, Fashion, Fashion Magazine, אתר אופנה - 1

אופנהמגזין אופנה. אליאנה תדהר

אריאל מורטמן, תמר עמית יוסף, אופנה, מגזין אופנה, Efifo, Fashion, Fashion Magazine, אתר אופנה - 1

אופנהמגזין אופנה. אריאל מורטמן, תמר עמית יוסף

דורון ביטון וקטריקס, אופנה, מגזין אופנה, Efifo, Fashion, Fashion Magazine, אתר אופנה - 3

אופנהמגזין אופנה. דורון ביטון וקטריקס

גלית גיאת, אופנה, מגזין אופנה, Efifo, Fashion, Fashion Magazine, אתר אופנה - 1

אופנהמגזין אופנה. גלית גיאת

גיא זוארץ, אופנה, מגזין אופנה, Efifo, Fashion, Fashion Magazine, אתר אופנה - 1

אופנהמגזין אופנה. גיא זוארץ

 

אופנה: ניר חצרוני. ״נוכח נעדר״. קפסולה 003

אופנה – מגזין אופנה. ניר חצרוני. ״נוכח נעדר״

צילום: עומר קפלן (Omer kesem kaplan) - -14

אופנה – מגזין אופנה. צילום: עומר קפלן

תאלין - שמלה: זארה, מכנסיים: המשביר לצרכן, תכשיטים: הבורסה ליהלומים, נעליים: יונייטד ניוד. אסיל - בלייזר: בגיר, מכנסיים: זארה, נעליים: נעלי גלי

אופנהמגזין אופנה. צילום: סלאח דקסי

עיצוב אופנה: דניאל נאווי - Shenkar | שנקר, איפור: דידי פז, עיצוב שיער: שרון פור, צילום: גלעד קבלרו, סטיילינג: אלינה פייס, הפקה: אפי אליסי -Efifo, דוגמנית: Olya ל-MC2 Model Management -5

אופנה – מגזין אופנה. צילום: קבלרו גלעד

אפי אליסי יוצר ׳אברבנאל׳ – הפקת אופנה המסוקרת בישראל 2017/

אופנה

חבר חדש בא לEfifoמגזין אופנה: הכירו את איתי גורביץ׳

אחרי מעל שלוש שנים, במהלכן השתלטתי על מערכת האתר לבדי, החלטתי לצרף לEfifoמגזין אופנה, עורך אופנה:  איתי גורביץ, כתב אופנה מנוסה ומקצועי שמגיע אלינו עם ניסיון בכתיבת אופנה בגופים גדולים כמו "פנאי פלוס", "טיים אאוט תל אביב", עורך ראשי של אתר הבית של ערוץ E! ישראל, עורך במגזין אופנה אירופאי ועוד. סיבה מצוינת לשיחת היכרות

מאת: אפי אליסי
עורך אחראי, Efifo  מגזין אופנה
http://efifo.co.il/
Efifo – בית של האופנה בישראל
אופנה I מגזין אופנהEfifo

 

בצילום: איתי גורביץ

אופנה – מגזין אופנה. ״הישג מרשים לאימא פולניה״. איתי גורביץ׳

אלה מכם שמלווים אותי מתחילת דרכי בEfifo – מגזין אופנה יודעים, כי במהלך שלוש שנים אחרונות, מאז הקמת אתר האופנה, אני לבד. טוב, לא בדיוק. סביבי אנשים סופר מוכשרים שהפכו את Efifo למגזין אופנה נחשב ומוערך, שאף הגיע לחדשות, בעקבות הפקת ׳אברבנאל׳ המפורסמת שלנו שהצליחה לעורר שיח ציבורי מבורך. אז לפני הכל, זו הזדמנות מצוינת לומר תודה לכל הצלמים והצלמות, הסטייליסטים והסטייליסטיות, המאפרות והמאפרים, מעצבי ומעצבות השיער, הדוגמניות והדוגמנים שהופכים מדי יום את חיי כולנו לשיקיים ויפים יותר. אבל, בכל הקשור בכתיבה – אני לבד. אך הגיע זמן להתקדם ולהתפתח. לכן, החלטתי, לראשונה בתולדות האתר, לצרף כתב אופנה מקצועי.

״למה ללחוש לאהובך כי לצידו תרצה לבלות את חייך, אם אפשר לצעוק זאת מול כל העולם? אחלה חוויה. תנסו זאת בבית. למרות דפיקות הלב. למרות רעידות בלתי נשלטות בגוף. למרות דחף לא מוסבר של הדקה התשעים לברוח לאיזה אי בודד״

בצילום: בקרוב אצל עברי לידר. איתי גורביץ וטל דקל מתחתנים ומקודשים על ידי גל אחובסקי. צילום: ראובן שניידר

אופנה – מגזין אופנה. בקרוב אצל עברי לידר. איתי גורביץ וטל דקל מתחתנים ומקודשים על ידי גל אחובסקי. צילום: ראובן שניידר

הכירו את איתי גורביץ׳. ברזומה שלו תמצאו משרות אופנתיות, כמו כתב אופנה בכיר של מגזין "פנאי פלוס", כתב אופנה של "טיים אאוט תל אביב", עורך ראשי של אתר הבית של ערוץ E! ישראל, מגיש ועורך פינות אופנה ובידור בתחנות רדיו שונות, עריכת מדורי אופנה במגזין אופנה ולייף סטייל גרמני-רוסי, שלל הפקות טלוויזיה ועוד. למרות שמזה שנים רבות שנינו חיים ועובדים את תעשיית האופנה המקומית, נפגשנו ממש לאחרונה, במסגרת תחרות מעצבי שמלות כלה וערב – שיתוף פעולה מרגש בין Efifo – מגזין אופנה, בדי אירופה בע"מ וגואפו בית ספר למקצועות האופנה. בין שלל עיסוקיו, איתי הוא אחד מבעלי ומנהלי בית הספר, לצד בן זוגו – המעצב והמרצה טל דקל.

בצילום: איתי גורביץ עם מלכת יופי במיל׳, קארין עליה. צילום: חגי לאופר

אופנה – מגזין אופנה. ״אופנה ובידור היוו חלק בלתי נפרד מהעיסוק״. איתי גורביץ עם מלכת יופי במיל׳, קארין עליה. צילום: חגי לאופר

רגע לפני שאנחנו יוצאים לדרך, מתוך מטרה לספק לכם, הגולשים, תוכן הכי אופנתי והכי מעניין, ביקשתי מאיתי גורביץ׳ לשתף אתכם ב-10 הרגעים הכי משמעותיים בחייו. כדי שתכירו אותו קצת יותר טוב.

שלום לך, ארץ ישראל.
"העלייה הגדולה מברית המועצות? אני חלק ממנה. אני חלק מאותם בני הנוער שנאלצו, לפתע, להתמודד עם מציאות אחרת, להסתגל למנטליות אחרת, ללמוד שפה שלא דומה לשום דבר אחר. עוד בשלב ההכנות לקראת העלייה, מבלי להבין את משמעות הדבר, הרעיון קסם לי מאוד. ייתכן ולמורה לגיאוגרפיה שהעמידה אותי מול החברים לכיתה, ביקשה להצביע על מיקומה של ישראל על המפה והסבירה לכולם ששם מקומי, היה חלק לעצמת הרצון לברוח".

אני ילד אמיתי.
"בית ספר תיכון. כולם מדברים סביבי. אני שותק. צוחקים. אני שותק. מנסים לתקשר איתי. עיני עגל ודממה מוחלטת מהווים את עיקר התגובות מכיווני. כמה גמגומים בלתי ברורים במבטא מצחיק לא נחשבים. אין שפה. קשה. קשה. וכן, בזמן הזה אני אמור לשרוד את הלימודים בתיכון ואת מבחני הבגרות המאיימים להכריז עליי ככישלון לאומי. ואז זה פתאום קרה. ניצחתי את השפה! הצעה לכתוב בעיתון נוער עירוני הייתה הוכחה ברורה לכך. עכשיו אני ילד אמיתי!"

״מה שסידר לי בהמשך את ג'וב החלומות – כתב אופנה בכיר של מגזין 'פנאי פלוס'. כל פסגה נראיתה לפתע לעוד יעד שפשוט צריך להגיע אליו. גם אם הדרך לא תמיד פשוטה. הדברים פשוט קרו. כך התיישבתי על כיסא העורך הראשי של אתר הבית של ערוץ E! בישראל״

בצילום: איתי גורביץ - 1

אופנה – מגזין אופנה. ״שחקן אני לא אהיה. כנראה גם מעולם לא באמת רציתי״. איתי גורביץ׳

שחקן אני אהיה?
"את הנעורים העברתי בבאר שבע. בלי לפגוע בתושביה ובמעמדה המתחזק של העיר כבירת הנגב, כל מה שעניין אותי אחרי השירות הצבאי הוא לברוח למרכז. תל אביב הייתה היעד הרצוי. תוך כדי הכנות להרשמה ללימודי תקשורת, השתעשעתי ברעיון שכולו במה ומצלמות. כך הגעתי למבחני קבלה בבית הספר למשחק 'בית צבי'. להפתעתי, התקבלתי ואחרי זמן קצר התחלתי לשנן טקסטים של מולייר וצ'כוב ולחלום על ברודוויי. העולם הגדול פתאום הרגיש נגיש ומלטף".

אני סיימתי עם המשחקים.
"מכירים את בני מזל שור העקשנים שלא מוכנים לוותר? אהלן. נעים להכיר. זו הייתה הסיבה, כנראה, בגללה לא ממש קיבלתי את ההחלטה של גרי בילו ז"ל, אז מנהל 'בית צבי', להיפרד ממני אחרי שנתיים של לימודים. במהלך שנה נוספת בבית ספר אחר הבנתי שצדק האיש והודעתי על פרישה. הפעם מרצוני החופשי. שחקן אני לא אהיה. כנראה גם מעולם לא באמת רציתי".

״כולם מדברים סביבי. אני שותק. צוחקים. אני שותק. מנסים לתקשר איתי. עיני עגל ודממה מוחלטת מהווים את עיקר התגובות מכיווני. כמה גמגומים בלתי ברורים במבטא מצחיק לא נחשבים. אין שפה״

בצילום: איתי גורביץ. צילום: שרון בק

אופנה – מגזין אופנה. ״הישג מרשים לאימא פולניה״. איתי גורביץ. צילום: שרון בק

יש קשת בענן.
"עבודות מזדמנות נטולות אחריות ומחויבות. שעות מרובות בים, ברים ומועדונים של העיר הגדולה. אם נתעלם מהעתיד שלא היה ברור באותם הימים, אפשר לומר שתקופה של חוסר וודאות שאחרי פרישה מהלימודים הייתה אחת היפות בחיי. 'בא לך לכתוב קצת לעיתון הקשת?' שאלה אותי חברה באחד הבילויים מתחת לשמש הקיצית של תל אביב. במהרה הפכתי לכתב ראשי ועורך מדורי אופנה, לילה ותרבות של מה שהסתמן באותה התקופה כמגזין מוביל לקהילה הגאה. אז, בעצם, הבנתי שמילים ואני נועדנו לחיות ביחד".

אתה כתב אופנה בכיר.
"אל דאגה. לא אלאה אתכם ברזומה המקצועי שלי. הוא ארוך. ובחלק מהמקרים אף משעמם. אתם יודעים, אנשים חייבים להתפרנס. אך לצד שלל חלטורות ששימחו בעיקר את מנהל הבנק, אופנה ובידור תמיד היוו חלק בלתי נפרד מהעיסוק. תפנית משמעותית הגיעה במהלך עבודה לצידה של העורכת נירית וייס. תחילה ככתב אופנה של מגזין 'טיים אאוט תל אביב', מה שסידר לי בהמשך את ג'וב החלומות – כתב אופנה בכיר של מגזין 'פנאי פלוס'. כל פסגה נראיתה לפתע לעוד יעד שפשוט צריך להגיע אליו. גם אם הדרך לא תמיד פשוטה".

״אחרי ארבע שנים חזרנו הביתה. לא, לא נגמרה לנו הויזה. ותודה לצד האיטלקי של בן זוגי. לא, לא נגמר לנו הכסף. גרמניה דאגה לפרנסה ואף לתקציבים יפים לפיתוח מותג בגדי גברים שהקמנו בברלין״

 

בתמונה: איתי גורביץ ובן זוגו טל דקל. גרמניה. צילום: ג'ניפר אוסבורן - 1

אופנה – מגזין אופנה. ״לפעמים מומלץ לשחק על הדשא של השכן כדי להבין שהדשא שלך נעים יותר". איתי גורביץ ובן זוגו טל דקל. גרמניה. צילום: ג'ניפר אוסבורן

אתה עורך ראשי.
"הדברים פשוט קרו. כך התיישבתי על כיסא העורך הראשי של אתר הבית של ערוץ E! בישראל. הישג מרשים לאימא פולניה תוצרת רוסיה (שלא במקרה אני בנה), שהבינה שפרישה מלימודים וסוף העולם הם שני דברים שונים לחלוטין".

חתונה זה דבר אישי?
"לא כששואלים זוג גייז שמחליטים להצטרף לחתונה ראוותנית שנערכה במצעד הגאווה, במסגרת חגיגות מאה שנה לתל אביב. כי למה למלמל משהו בקשר לזכויות שלנו בחיים, אם אפשר לצעוק זאת מול 100,000 איש וכלי תקשורת ישראלים ובינלאומיים? למה ללחוש לאהובך כי לצידו תרצה לבלות את חייך, אם אפשר לצעוק זאת מול כל העולם? אחלה חוויה. תנסו זאת בבית. למרות דפיקות הלב. למרות רעידות בלתי נשלטות בגוף. למרות דחף לא מוסבר של הדקה התשעים לברוח לאיזה אי בודד".

״כל אחד וילדיו. לשלי קוראים ׳גואפו׳ (GUAPO). ויש לו שני אבות – אנוכי וטל דקל. גואפו נולד במהלך מגורים בגרמניה, אז כמותג אופנה, מה שהתפתח עם חזרה לארץ לבית ספר למקצועות האופנה״

 

בצילום: חתונת המאה. איתי גורביץ וטל דקל שוברים את הכוס. צילום: ראובן שניידר

אופנה – מגזין אופנה. ״למה למלמל משהו בקשר לזכויות שלנו בחיים, אם אפשר לצעוק זאת מול 100,000 איש וכלי תקשורת ישראלים ובינלאומיים״. איתי גורביץ וטל דקל שוברים את הכוס. צילום: ראובן שניידר

הולך אל הלא נודע.
"הרבה גבות הורמו כשתכנית לעזוב הכל בתמורה לכרטיס לכיוון אחד עברה משלב הדיבורים לשלב המעשים. מה? אתם בשיא הקריירה. אתה עורך ראשי של אתר בידור מוכר. בן זוגך מרצה מצטיין ומבוקש לאופנה, מעצב עולה… תעצרו את הכל? שאלות מטרידות חזרו על עצמן שוב ושוב. התשובה, למרות הפחדים שעלו, הייתה כן! סוגרים את הבאסטה, תופסים שלוש מזוודות ונוסעים. בירת גרמניה, ברלין, נבחרה לשמש כיעד לטיול אל הלא נודע".

אין לי ארץ אחרת.
"אחרי ארבע שנים חזרנו הביתה. לא, לא נגמרה לנו הויזה. ותודה לצד האיטלקי של בן זוגי. לא, לא נגמר לנו הכסף. גרמניה דאגה לפרנסה ואף לתקציבים יפים לפיתוח מותג בגדי גברים שהקמנו בברלין. מסתבר שלפעמים מומלץ לשחק על הדשא של השכן כדי להבין שהדשא שלך נעים יותר".

בצילום: איתי גורביץ וטל דקל. צילום: ראובן שניידר

אופנה מגזין אופנה. ״בן זוגך מרצה מצטיין ומבוקש לאופנה, מעצב עולה… תעצרו את הכל?״ איתי גורביץ וטל דקל. צילום: ראובן שניידר

בייבי נולד. קראנו לו גואפו. "כל אחד וילדיו. לשלי קוראים ׳גואפו׳ (GUAPO). ויש לו שני אבות – אנוכי וטל דקל. ׳גואפו׳ נולד במהלך מגורים בגרמניה, אז כמותג אופנה, מה שהתפתח עם חזרה לארץ לבית ספר למקצועות האופנה. תציצו באינסטוש ובפייסבוש שלנו. נחמד שם".
האינסטוש של ׳גואפו׳: https://www.instagram.com/guapofashion/
הפייסבוק של ׳גואפו׳: https://www.facebook.com/guapofashionschool
המייל של איתי גורביץ: info@guapo-fashion.com

עכשיו, אחרי שהכרנו, כל שנותר לי הוא לאחל לנו בהצלחה ולהבטיח לכם, הגולשים, חוויות חדשות ב-Efifo – מגזין אופנה.

אופנה – כלות שמלות

 מייד אין יזראל בבית מלוכה: מעצבי אופנה ישראלים מלבישים את הארוסה של הנסיך הארי

 בזמן שמייגן מרקל, הארוסה הטרייה של הנסיך הבריטי, מתלבטת בין מעצבים אמריקאיים לבריטיים בדרך לשמלת כלולות מושלמת, החלטנו לעשות סדר בבלאגן עם הצעות מפיהם של מעצבי אופנה ישראלים מן השורה הראשונה. פרויקט מלכותי

מאת איתי א. גורביץ'

אין לכם מושג מי זאת מייגן מרקל? אנחנו חייבים לדבר על זה ויפה שעה אחת קודם, כי מדובר באחת הנשים המתוקשרות של הימים האחרונים. הארוסה היפה של הנסיך הארי? אומר לכם משהו, נכון? יופי. עכשיו אפשר להמשיך לעיקר החדשות – ההכנות לחתונה המלכותית שצפויה להיערך בחודש מאי הקרוב.

בצילום: מייגן מרקל. צילום: אינסטגרם

אופנה מגזין אופנה. בחרת נסיך. עכשיו השמלה. מייגן מרקל. צילום: אינסטגרם

גם אותנו, בדיוק כמו את כל העולם, מעניינת הסוגיה הלא פתורה בהקשר לחתונה המתוכננת – שמלת כלה. מגזיני אופנה בריטיים מהמרים על כך שלמרות מוצאה האמריקאי היא תבחר במעצב בריטי. וזאת על מנת למצוא חן בעיני המלכה אליבזת' ובעיני העם האנגלי.
מגזיני אופנה אמריקאים, לעומת זאת, מהמרים על כך שמייגן מרקל תנצל את המומנטום כדי לפרגן למעצב אמריקאי כלשהו. ואם נסתמך על הסאן הבריטי, מייגן מרקל בכלל נמצאת במגעים עם מעצב צרפתי רולנד מורה, חברה הטוב של הכלה וזה שאחראי על הופעות מושלמות של גיסתה לעתיד – קייט מידלטון, כמו גם על אלו של אשת נשיא ארצות הברית, מלאניה טראמפ. לזכותו ייאמר שהוא מתגורר באנגליה. חצי נחמה למלכה הדוגלת בקידום כישרונות מקומיים.

בתמונה: רולנד מורה. צילום: פינטרס

אופנה – מגזין אופנה. שמלות של רולנד מורה. צילום: פינטרסט

בתמונה: עיצוב של רולנד מורה. צילום: אינסטגרם

אופנה – מגזין אופנה. שמלה של רולנד מורה. צילום: אינסטגרם

במקביל, מעצב בריטי דיוויד עמנואל, שהיה אחראי על שמלת הכלה של הנסיכה דיאנה בתחילת שנות ה-80, שלף קלף רגשי והביע רצון לקחת אחריות על שמלה של בחירת ליבו של בנה של הנסיכה המנוחה. בינינו, לא היינו רוצים להתחלף עם מיס מרקל ברגעים אלו של קבלת החלטה לא פשוטה זו.

בצילום: שמלת כלה של דיאנה. צילום: פינטרס

אופנה – מגזין אופנה. שמלת הכלה של דיאנה. צילום: פינטרסט

 

ובזמן שמתנהלים דיונים מורכבים וקולניים בבית מלוכה בריטי, החלטנו לצאת ביוזמה לשלום בית – לבחור בכישרון נייטרלי. ישראלי, למשל. כדי לעמוד במשימה, פנינו למעצבי שמלות כלה ישראלים, וותיקים וצעירים, וביקשנו מהם לעזור לנסיכה העתידית המבולבלת לבחור את השמלה המושלמת שלה.

 

גליה להב

בצילום: שמלת כלה של גליה להב. צילום יחצ (2)

אופנה מגזין אופנה. ״כבוד והגשמת פנטזיה״. גליה להב. צילום: יח:צ

"בחרנו בדגם Ms. Elle אשר נוצר בהשראת הטווס הלבן המלכותי, המשדר השראה, תקווה וטוהר – כל מה שאנחנו יכולים לשאוב מדמותה של מייגן מרקל. להלביש נסיכה לעתיד יהווה עבורנו כבוד והגשמת פנטזיה – להפוך חלום למציאות, וזו המומחיות שלנו".
אתר: www.galialahav.com
אינסטגרם: galialahav

ים יגודייב

בצילום: שמלת כלה של ים יאגודייב צילום רונן פדידה

אופנה מגזין אופנה. ״צנוע אך גם עשיר ויוקרתי״. ים יגודייב. צילום: רונן פדידה

"מדובר בשמלת כלה מקולקציית 2018, אשר נבחרה בגלל התחרה היוקרתית ששולבה בעיצוב ונתפרה מחוטי כותנה ייחודיים ועדינים. זו תחרה במראה קלאסי ונקי המעניקה מראה עדין, צנוע אך גם עשיר ויוקרתי. על השמלה נתפרו בקפידה פנינים ואבני סברובסקי עדינים המעשירים גם הם את הדגם ונותנים לו את הטאצ' הנסיכותי. כך הייתי רוצה לראות את מייגן מרקל צועדת לצידו של הנסיך ביום חתונתם".
אתר: www.yamyagoodaev.com
אינסטגרם: yam_yagoodaev

מירה וליהי צבילינגר

איור שמלת כלה של מירה וליהי צבילינגר

אופנה מגזין אופנה. ״פיתוחי אורגנזה אוורירים בתלת מימד״. מירה וליהי צבילינגר

"רצינו לתת למייגן מרקל מראה אצילי ומלכותי, אך עדיין לשמור על שמלה שתרגיש קלילה, רכה ואוורירית. היא לא נראית לנו הטיפוס שילך עם משהו כבד ובנאלי, אך היא עדיין צריכה לשמור על רמה גבוהה של מלכותיות וסטייל. מבחינה עיצובית, צריך למצוא את השילוב הנכון בין אנגלי מסורתי, יוקרתי ומלכותי לבין צעיר, עכשווי ומלא בסטייל. החצאית הגדולה והעשירה שעשויה מבד אורגנזה משי נותנת את המראה היוקרתי והאוורירי. החלק העליון עם השרוול הארוך עשוי בעבודת יד עם פאייטים בודדים מתפזרים ופיתוחי אורגנזה אוורירים בתלת מימד, כך שהשמלה תיראה ממש בסוג של נצנוץ ותנועה מתמדת".
אתר: www.mirazwillinger.com
אינסטגרם: mirazwillinger

ענבל דרור

בצילום: שמלת כלה של ענבל דרור, INBAL DROR

אופנה מגזין אופנה. ״צמוד וקלאסי עם שובל לא נגמר״. ענבל דרור. צילום יח״צ

״הסגנון צריך להיות, כמובן, מלכותי, אבל עם המון סטייל עכשווי. לכן, הייתי רוצה לעצב למייגן מרקל שמלה בסגנון מחוייט אך כזה שהוא דווקא צמוד וקלאסי שמאוד יחמיא לה, עם שובל לא נגמר, שיהלום את המעמד ואת משפחת המלוכה. אבל בסופו של יום, אם אני צריכה לבחור מהקולקציה החדשה שלי, הייתי בוחרת את השמלה שבתמונה, שהסטייל שלה לא משתמע לשני פנים, כמו גם בגלל הלוק המלכותי שהיא מקרינה לכלה שלובשת אותה".
אתר: http://inbaldror.com
אינסטגרם: inbaldrorofficial

 

שלומית אזרד

בצילום: שמלת כלה של שלומית אזרד צילום רונן פדידה

אופנה מגזין אופנה. ״מדגישה את קווי המותן בצורה סקסית ומחמיאה״. שלומית אזרד. צילום: רונן פדידה

"לנסיכה העתידית מייגן מרקל הייתי בוחרת את דגם  'מריה' מקולקציית בוראנו 2018. שמלה זו מאופיינת בצווארון עמוק, המקנה לה מראה מחויט עם קריצה לעברה של מייגן בהוליווד. השמלה עשויה שכבות, אך עם זאת, מדגישה את קווי המותן בצורה סקסית ומחמיאה. נפח השמלה מעניק לה לוק רומנטי ורך המתרפק על תקופות העבר."
אתר: www.shlomitazrad.co.il
אינסטגרם: shlomitazrad

ברטה

בצילום: שמלת כלה של ברטה. צילום יחצ

אופנה מגזין אופנה. ״נוכחות וקלאסיות על זמנית. בדיוק כמו של נסיכה״. ברטה. צילום: יח״צ

"השמלה היא מקולקציית החורף האחרונה. לא פעם נאמר על השמלה שהיא חלומית ונסיכתית, שמורגש כאילו יצאה מתוך סיפור אגדות, בדיוק כמו זה של מייגן מרקל, הנסיכה לעתיד. השמלה עשויה כולה מתחרות בעבודת יד עם משחקי בדים ואפליקציות שיוצרות אפקט של ציור על הגוף. לשמלה חצאית טול נשלפת שמייצרת אפקט של גלאם נוסף, לכלות שמרגישות שזה בדיוק מה שהן רוצות. אין שום ספק שסיפור האגדות של מייגן מרקל והנסיך הארי אינו שגרתי כלל, וכך גם השמלה הזו – שמלה עם נוכחות וקלאסיות על זמנית. בדיוק כמו שמלה של נסיכה."
אתר: www.berta.com
אינסטגרם: berta

ירדן מרציאנו

בצילום: שמלת כלה של ירדן מרציאנו. צילום עמיר צוק

אופנה מגזין אופנה. ״קריצה למקום ממנו היא באה״. ירדן מרציאנו. צילום: עמיר צוק

"בכדי להתאים לנסיכה העתידית את השמלה, לקחתי בחשבון שני מרכיבים. האחד הוא הגזרה שחשוב שתתן ביטוי למבנה גופה המרשים של מייגן מרקל, בעלת עצמות בריח מאוד יפות, מותניים צרות וירכיים עגלגלות. המרכיב השני – העיצוב שצריך לשלב אלמנט אצילי נסיכותי שיתאים למעמדה החדש, תוך שילוב רמיזה סקסית משוחררת עם קריצה למקום ממנו היא באה".
אינסטגרם: marsianoofficial

עובד כהן

בצילום: שמלת כלה של עובד כהן. צילום דביר כחלון

אופנה מגזין אופנה. ״סיפור אגדה של המאה ה-21. הכל יכול לקרות״, עובד כהן. צילום: דביר כחלון

"נסיכה צריכה שמלה של נסיכות. נקודה. אתמייגן מרקל הייתי מלביש בשמלת טאפט בגזרת בת הים מקולקציית 2018 שלי, עם שובל מלכותי ומוטיב של וולאנים שחוזר בשובל ובמחשוף הא-סימטרי. השמלה הזאת היא לנסיכות סקסיות, ומייגן בהחלט שייכת לקטגוריה הזאת. אתם מסתכלים על השמלה וחושבים שהמלכה אליזבת' לא תרשה בחיים שהשמלה של כלתה תהיה כל כך חשופה. עד לפני שתי דקות גם לא חשבנו שהיא תרשה כלה אמריקאית או כלה ממוצא אפרו-אמריקני ואירי, אבל כאן מדובר בסיפור אגדה של המאה ה-21. הכל יכול לקרות!"
אתר: www.oved-cohen.co.il
אינסטגרם: ovedcohen

חנה מרילוס

בצילום: שמלת כלה של חנה מרילוס. צילום רון קדמי

אופנה מגזין אופנה. ״קונטרסט נכון לגוון העור שלה״. חנה מרילוס. צילום: רון קדמי

"נמליץ על שמלת CLOVER מקולקציית 2017. למייגן מרקל מתאים מראה מחויט. דגם זה יחמיא לגזרתה הצרה ויגרום לה להיראות גבוהה יותר ויתן קונטרסט נכון לגוון העור שלה".
אתר: http://chanamarelus.com
אינסטגרם: chanamarelus

אניה פליט

בצילום: שמלת כלה של אניה פליט. צילום דנה קרן

אופנה מגזין אופנה. דיאנה? אניה פליט. צילום: דנה קרן

"השמלה שאותה בחרנו היא שמלת DIANA. כן כן, זה באמת השם. חלק מבחירת השם בגלל הסגנון המלכותי של השמלה – הן במראה והן בטכניקות ובחומרים וכמות עשירה של בד. עם זאת, לצד כל האלמנטים המלכותיים, לשמלה יש מעין קריצה שמבדלת אותה מהקלאסיות והשמרנות הנדרשות בטקס נישואים מלכותי. יש בה אמירה אופנתית וקלילה יותר מהשמלות הנוקשות שראינו עד כה בחתונות של בית המלוכה".
אתר: www.anyafleet.com
אינסטגרם: anyafleet

יש לכם הצעות נוספות למייגן מרקל? דברו איתנו – בתגובות, פייסבוק, אינסטוש. אנחנו מקשיבים. ומחכים להזמנה למסיבת רווקים של הנסיך הארי.

 

איתי גורביץ - 1

איתי גורביץ׳

מבעלי גואפו (GUAPO) – בית ספר למקצועות האופנה – לימודי עיצוב אופנה ותדמיתנות במסלול המקצועי, לימודי תפירה למתחילים ומתקדמים, עיצוב שמלות כלה וערב, תדמיתנות בגדי ילדים ועוד.

המייל של איתי גורביץ׳ – info@guapo-fashion.com
האתר של גואפו – www.guapo-fashion.com
האינסטוש של גואפו – https://www.instagram.com/guapofashion
הפייסבוק של גואפו – https://www.facebook.com/guapofashionschool

 

אופנה I מגזין אופנהEfifo

 

Efifoאופנה I מגזין אופנהFashion Magazine

Efifo הוא מגזין אופנה ישראלי המשמש במה איכותית לדור החדש של האופנה בישראל. מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים ובוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנה.

 

Image of a share button

אין תגובות

השאר תגובה