חיפוש

איך לנקות ולתחזק כוס תרמית בצורה נכונה?

השימוש בכוסות תרמיות עלה באופן ניכר בשנים האחרונות ועמו עלתה הסוגייה שנוגעת לאופן הניקוי והתחזוקה של הכוס המדוברת. יצאנו לבדוק את הנושא מקרוב, כדי להבין מהי הדרך הנכונה לנקות את הכוס מבלי לפגוע בה? מה חשוב לדעת אודותיה? והאם כל אחד יכול לעשות זאת באופן עצמאי? הישארו כאן ותגלו את כל התשובות שיאפשרו לכם לשתות מכוס נקייה ומתוחזקת.

 

כוס תרמית – מהי?

יכול להיות שהגעתם למדריך הנוכחי ללא היכרות מוקדמת עם הכוס התרמית. אם כך, כדאי שתדעו שמדובר בכוס רב פעמית שמשמשת אנשים רבים ברחבי הארץ והעולם. סביר להניח שהשימוש בה גבר בעקבות רצון לשמור על הסביבה וליהנות ממשקאות חמים ו\או קרים לאורך זמן. שכן, זו עשויה מחומרים מתכתיים, כמו אלומיניום, נירוסטה ונחושת ששומרים על המשקה חם או קר בהתאמה.

ניקיון הכוס התרמית באופן קבוע ומקצועי, יבטיח לכם שימוש ראוי. שכן, כתמי שתייה, חיידקים וגם לכלוך עשויים להצטבר על דפנות הכוס וליצור שכבה שתפגע בהעברת החום או הקור. עכשיו אתם מכירים במידע הבסיסי, כך שניתן להציג בפניכם את הפרטים שיאפשרו ליהנות מהכוס שלכם לאורך זמן.

כוס תרמית – מהי

טיפ ראשון: תדעו ממה להימנע (רמז: תשקיעו זמן בניקיון הכוס)

יש אנשים שנוהגים לשטוף את הכוס התרמית שלהם באמצעות זרם מים חם בלבד. מדובר בדרך כלל באנשים שנתונים בלחץ של זמן. לדוגמא, עובדים שמגיעים למשרד בשעות הבוקר וצריכים לבצע ניקוי מהיר של הכוס התרמית, כדי שניתן יהיה להכניס אותה לתוך התיק, רגע לפני שמתחיל יום העבודה. חשוב שתדעו שניקיון של כוס תרמית מחייב שימוש בסבון כלים שמרחיק את החיידקים מדפנות הכוס.

 

טיפ שני: תנקו את הכוס לאחר כל שימוש

תקדישו זמן לכוס התרמית שלכם ותנקו אותה באופן יסודי, תוך שימוש בסקוץ' כלים ייעודי. נמליץ לעבור היטב על האזורים ה"מועדים לפורענות". כלומר, אלה שיש בהם ריכוז גבוה של לכלוך. לצד זאת, כדאי לנקות את הכוס במדיח כלים אחד לשבוע, כדי שניתן יהיה לנקות אותה באמצעות טמפרטורה גבוהה.

טיפ שני תנקו את הכוס לאחר כל שימוש

טיפ שלישי: אל תקלו ראש בייבוש

יכול להיות שניקיתם בעבר את הכוס התרמית והנחתם אותה על גבי מתקן ייבוש? אם כך, כדאי שתדעו שמדובר בהליך שראוי להימנע ממנו. שכן, כוסות תרמיות צריכות לעבור ייבוש אחיד והמהיר. ההמלצה היא לרוקן תחילה את המים לאחר הניקיון ולנגב באמצעות מגבת יבשה את עודפי הנוזלים. נדגיש שייבוש לקוי עשוי להוביל להתפתחות של עובש וריחות רעים.

 

מילים אחרונות לסיום

כל אחד צריך להכיר באופן הניקוי והתחזוקה המומלצים של כוסות תרמיות, כדי שניתן יהיה להשתמש בהן לאורך זמן. מדריך זה ריכז את המידע הרלוונטי, כך שנותר לכם רק ליישם את הנאמר לעיל ולהעביר את הפרטים הלאה, לאחרים, כדי שהם ישמרו על הכוסות שלהם באופן מיטבי.

איך לנקות ולתחזק כוס תרמית בצורה נכונה

אולי תאהבו גם את

הילדה עצבנית עם הקמטים שלה
קמטי כעס בין הגבות

קמטים בין הגבות הם תופעה שכיחה ונקראים פעמים רבות קמטי זעף או כעס. הם לא מעידים על אישיות האדם אבל הם מייצרים מראה כועס ומבוגר

קראו עוד »
פאות
איפה קונים פאות ראש?

לשיער יש תפקיד חברתי ברור מאוד. עבור נשים רבות, השיער שלהן הוא חלק בלתי נפרד מהן ומהאופן בו הן מגדירות את עצמן. ישנם מקרים רבים,

קראו עוד »