חיפוש

הכל על בונים בית – הקהילה שתעזור לכם לבנות בית פרטי בעצמכם

אפשר לומר שכמו שיש את החלום האמריקאי, ישנו גם החלום הישראלי. החלום הישראלי הוא כמובן להיות מסוגל לרכוש דירה או אפילו לבנות בית פרטי. בנייה של בית פרטי דורשת תכנון מוקפד והתעסקות עם בעלי מקצוע רבים. הכירו את קהילת בונים בית – קהילה ששמה לה למטרה לסייע ולתת ייעוץ למי שרוצה לבנות את ביתו באופן עצמאי במקום לרכוש בית.

 

מי אנחנו?

קהילת בונים בית היא קהילה שנוסדה בשנת 2012 במטרה לסייע למי שבונה בית או משפץ את ביתו. הקהילה נוסדה על ידי תומר  חן – ריחאנה לאחר שבעת שבנה את ביתו נתקל בקשיים רבים עקב חוסר מידע זמין וקושי באיתור קבלנים ובעלי מקצוע מומלצים ואמינים.

מטרת הקהילה היא ליצור של בעלי מקצוע וספקים הנבדקים על ידיה על מנת שהמעוניינים בבניית בית יוכלו לשכור את שירותיהם ולזכות בשירות טוב ואמין. עם הידע שקיים באתר ועם בעלי המקצוע והספקים המומלצים, תוכלו לחסוך הרבה כסף, זמן וכאבי ראש. בנוסף ישנו צוות מהקהילה שמלווה את המעוניינים לבנות בית, מייעץ ומדריך, היכן להתחיל ומה כדאי לעשות.

קבלנים ואנשי מקצוע

 

אילו שירותים אנו מציעים?

בקהילת בונים בית מציעים שלושה שירותים עיקריים למעוניינים לבנות את ביתם באופן עצמאי:

ניהול מכרזי בנייה ושיפוץ: בכל תהליך של בנייה או שיפוץ נזדקק לשירותים של קבלנים שונים כגון קבלן שלד, גמר, איטום, אלומיניום, חשמל וכדומה. קהילת בונים בית תוכל לסייע וללוות אתכם בהכנת החומר למכרז (כגון כתב כמויות, תקציב בנייה וכדומה) ותסייע בניהול המכרז וחתימה סופית על החוזים עם הקבלנים.

תקציב בנייה וכתב כמויות: כאשר מתכננים בניית בית חשוב גם להיערך ולחשב את התקציב לכל פרט ופרט על מנת לדעת את עלויות הפרויקט. בונים בית ישמחו לסייע בליווי תכנון ואומדן התקציב. כמו כן, הליווי כולל גם סיוע בכנת כתב כמויות שייכלל במכרז הבנייה ויוכל דרישות סף מבחינת עלויות לקבלנים.

ניהול ופיקוח: כל פרויקט בנייה או שיפוץ דורש התעסקות במשימות רבות קטנות וגדולות, שלבים, ריבוי משתתפים וכדומה. לכן זה לא מספיק רק לרצות לבנות אלא גם חשוב שתהיה הבנה מעמיקה של התהליכים הכרוכים בבנייה או שיפוץ. קהילת בונים בית יכולה לסייע בליווי כל התהליכים הכרוכים בבנייה ו/או השיפוץ, החל משלב התכנון ועד לליווי משפטי ופיקוח ובקרה על בעלי המקצוע.

מאגר בעלי מקצוע: בעלי מקצוע או קבלנים המעוניינים בכך, מוזמנים להצטרף למאגר של קהילת בונים בית. על בעל המקצוע או הקבלן לעמוד בתנאי הסף של הקהילה ובכניסה למאגר הקהילה תקדם את בעל המקצוע או הקבלן, על ידי בניית מיני אתר בפורטל הקהילה, קידום בניוזלטר של הקהילה וכדומה.

מידע באתר: באתר הקהילה תוכלו גם למצוא שפע של מידע על מרכיבים של כל שלב ושלב בבנייה או שיפוץ בית. המידע נגיש ומיועד למי שמעוניין ללמוד ולהשקיע במטרה.

 

מה עלי לעשות אם אני מעוניין להצטרף לקהילה?

הדבר הראשון שצריך לעשות זה כמובן להיכנס לאתר של בונים בית ולעיין בחומרים הנגישים שם כדי ללמוד ולהבין יותר את התהליכים הכרוכים בבנייה ובשיפוץ ביתכם. דרך האתר ניתן ליצור קשר עם הקהילה וכן ניתן גם להצטרף לקבוצת הקהילה בפייסבוק או לעקוב אחרי הקהילה ביוטיוב ובטוויטר.

ללא ספק, קהילת בונים בית פורצת דרך בשירות ומטרה שלה לסייע למי שמעוניין לבנות או לשפץ את ביתו על ידי הנגשת מידע ובעלי מקצוע אמינים ומומלצים וליווי פרויקטים.

ניהול ופיקוח

אולי תאהבו גם את

הילדה עצבנית עם הקמטים שלה
קמטי כעס בין הגבות

קמטים בין הגבות הם תופעה שכיחה ונקראים פעמים רבות קמטי זעף או כעס. הם לא מעידים על אישיות האדם אבל הם מייצרים מראה כועס ומבוגר

קראו עוד »
פאות
איפה קונים פאות ראש?

לשיער יש תפקיד חברתי ברור מאוד. עבור נשים רבות, השיער שלהן הוא חלק בלתי נפרד מהן ומהאופן בו הן מגדירות את עצמן. ישנם מקרים רבים,

קראו עוד »