הזרקה היאלורונית – מתי זה נכנס לאופנה

הזרקה היאלורונית היא הזרקה של חומצה שהמטרה שלה היא להעלים קמטים.

החומצה הזו היא חומר שנמצא בגוף ובשל הסגולות הייחודיות שלה נעשה בה שימוש גם עבור טיפולים אסתטיים.

עד השנים האחרונות היו שיטות שונות שבהן הועלמו קמטים אולם לשיטות הללו היו חסרונות שונים שהובילו לפופולריות הרבה שיש לשיטה של הזרקה היאלורונית.

 

העלמת קמטים

העלמת קמטים תמיד הייתה הרצון של כל מי שסובל מהם. האמצעי הידוע ביותר עבור העלמה של קמטים היה כמובן הזרקה של בוטוקס, אולם לאפשרות הזו היה חיסרון כיון שלא ניתן להחזיר את הגלגל אחורה במקרה שהטיפול לא בוצע כמצופה.

לחומצה היאלורונית יש יתרון בכך שניתן להמיס אותה וכך לבטל את תוצאות הטיפול אולם ישנה חשיבות מיוחדת לדעת גם מה אסור אחרי הזרקת חומצה היאלורונית כדי לא לגרום לנזק בעקבות הטיפול. אם אתם רוצים מידע נוסף על הטיפול אתם תמיד יכולים להיכנס אל אסתטיקו – מגזין האסתטיקה של ישראל ולמצוא את מבוקשכם.

 

הזרקה היאלורונית

במהלך ההזרקה של החומצה, החומר מוזרק בצורה מהירה שגורמת לכך שהטיפול לא אורך זמן רב. בנוסף האפקטיביות הרבה של הטיפול הזה הובילה לכך שהוא האופציה המועדפת ביותר כיום לטיפולים בעור. ההזרקה יכולה גם לעזור בשיפור המראה של השפתיים אך בנוסף היא גם מצוינת בור כלי להעלמת קמטים.

 

ביצוע הזרקה

על אף הפופולריות הרבה של ההזרקה, חשוב לבצע אותה רק במקום מוסמך שפועל בצורה מקצועית. בשנים האחרונות ההזרקה הפכה להיות נפוצה מאוד אולם זה לא אומר שכדאי לבצע אותה בכל מקום שמציע את שירותיו. בחרו במכון שמבצע הזרקה בצורה זהירה ובטוחה וכמובן שעושה שימוש בחומרים הבטוחים ביותר כדי לשמור על העור שלכן.

 

התאמה לטיפול

כאמור, על אף הפופולריות הרבה של הטיפול, ישנם מקרים שבהם הוא לא מתאים. בנוסף, לטיפול יכולות להיות מגוון תופעות לוואי וישנן פעולות שאותן אסור לבצע לאחר ביצוע של הזרקה. לאור זאת, חשוב להתייעץ עם המומחה שמבצע את ההזרקה כדי להימנע מנזק אפשרי שעלול להגיע בעקבותיה. ייעוץ נכון הוא המתפתח לביצוע של טיפול מועיל ובטוח.

 

מחיר

המחיר של ההזרקה משתנה ממקום למקום, וכמובן שגם הנפח של הטיפול משפיע על המחיר. עם זאת, טווח המחירים הממוצע עבור הטיפול נע בין 1000 ₪ ל2500 ₪. מחיר שנמוך מהמחיר הזה בצורה משמעותית צריך לעורר אצלכן את החשד שמדובר במקום לא מקצועי, והמחיר הזול עוד עלול לעלות לכן ביוקר בהמשך הדרך.

 

לסיכום

הזרקה היאלורונית היא דרך חדשנית להעלמה של קמטים שמאפשרת לכן לבצע את העלמת הקמטים בצורה מהירה. במקרה שבו לא תהיו מרוצות מהטיפול אתן יכולות להחזיר את המצב לקדמותו בצורה מהירה. הקפידו על ביצוע נכון של הטיפול אצל איש מקצוע ועקבו אחר ההוראות השונות כדי למנוע סיכונים מיותרים.

מוצרי קוסמטיקה

 

אולי תאהבו גם את

משקפי שמש מסוגננים
8 רעיונות לאקססוריז לגבר

אביזרים ממלאים תפקיד מרכזי בשיפור הסגנון של הגבר ובהוספת נגיעה ייחודית למראה הכללי שלו. משעונים קלאסיים ועד לכובעים מסוגננים, יש מגוון רחב של אביזרים זמינים

קראו עוד »