חיפוש

הכירי 2 סוגים של החלקות לשיער ומה הכי מתאים לשלך

מספר הנשים שהותירו מאחור את הפן ומחליק השיער עולה מידי יום. שכן, נשים רבות בוחרות לבצע החלקת שיער שמאפשרת להן לקום בכל בוקר עם שיער חלק ומסודר. מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג בפנייך את 2 סוגי ההחלקות הנפוצות ביותר שישנו את חייך מקצה לקצה. הישארי כאן ותהיי בטוחה שתכירי בהן מקרוב ותגלי איזו החלקה מתאימה עבורך.

 

אפשרות ראשונה – החלקה אורגנית

סביר להניח ששמעת בעבר על ההחלקה האורגנית. שכן, זו מותירה אבק למתחרות שלה. מדובר בהחלקה שתאפשר לך לקום בבוקר עם השיער שתמיד חלמת עליו. שכן, לא תצטרכי להתמודד עם קרמים או ניסיונות כושלים לאיסוף השיער בגומייה. שמה של ההחלקה מרמז על החומרים הטבעיים שמצויים בה והיא מתבצעת תוך מריחת החומר על גבי השיער (ולא על הקרקפת עצמה). חשוב לציין שההחלקה מצריכה יישום של 3 השלבים הבאים:

  1. המתנה למשך כשעה לפחות (בזמן שהחומר מרוח על השיער)
  2. שטיפת השיער עם שמפו ייעודי
  3. השלמת הפעולה באמצעות שימוש במייבש שיער והחלקה במחליק

 

למי זה מתאים?

החומרים הטבעיים שקיימים בהחלקה זו מאפשרים להשתמש בה ללא הגבלה. כך שכל אחת יכולה לבצע החלקה אורגנית בביתה או בעת הגעה למעצב שיער מוסמך. חשוב שתדעי שמוטלת עלייך האחריות בבירור אודות החומרים שקיימים בהחלקה הנבחרת. כלומר, תצטרכי לבדוק את הרכיבים שמופיעים על גבי השפופרת או הקופסא ולמצוא את האישור שמראה שמדובר בחומר שנבדק ואושר על ידי משרד הבריאות.

אישה מבצעת החלקה אורגנית על שיערה

טיפ חשוב להחלקה איכותית

אין זה מספיק לבצע החלקה אורגנית ולהמשיך בשגרת הטיפוח הנוכחית של השיער שלך. שכן, מדובר בתהליך שמצריך יישום של טיפ חשוב שנוגע לחפיפת השיער. זו ההזדמנות לגלות לך שיש שמפו ומסכה ייעודיים שמתאימים לנשים שביצעו את ההחלקה הזו. אלה משמרים את התוצאה לאורך זמן.

 

אפשרות שנייה – החלקת קרטין

כידוע, שימוש במחליק או פן לאורך זמן, עשוי לפגוע באופן ניכר בשערה שמאבדת עם הזמן את הרכיב החיוני עבורה שנקרא "קרטין". תרחיש זה יגרום לשיער להיראות פגום ויבש. ניתן לשנות את המצב העגום, תוך ביצוע החלקת קרטין איכותית שחודרת לסדקים שקיימים בסיבי השערות הפגומות ויוצרים מעין ציפוי עדין של חומר על השיערה. נדגיש שהחלקה זו מתבצעת במספרה בלבד, כך שיש צורך בהגעה לבעל מקצוע מוסמך שעושה שימוש בחומרי החלקה איכותיים.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפנייך את 2 הסוגים הנפוצים ביותר של החלקות שיער. בשלב זה את מכירה את האפשרויות השונות, כך שנותר לך רק לבחור בהחלקה האורגנית שנחשבת לטובה ביותר עבור שיער מכל סוג שהוא. שכן, זו מכילה חומרים טבעיים בלבד שלא פוגעים בשערה. נאחל כעת שתבצעי את ההחלקה הנכונה שתוביל לקבלת שיער חלק ובריא למשך חודשים ארוכים.

טיפול לחיזוק קראטין

אולי תאהבו גם את

שתי בנות מציגות פאות
פאות איכותיות

פאות איכותיות לא קל למצוא בכל מקום, וגם לא מדובר בהוצאה קטנה כשמדובר בשיער איכותי ואמיתי שנעשה באופן אישי עבור כל מי שזקוקה לכך. אז

קראו עוד »
טיפול בצלקות אקנה
טיפול בצלקות אקנה

אקנה היא מחלת עור נפוצה שגורמת לפצעונים וצלקות. הצלקות יכולות להיות קטנות או גדולות, שטוחות או בולטות, ורדרדות או לבנות. המאמר יפרט את דרכי הטיפול

קראו עוד »