חיפוש

הטרנד הבא ללימודי אנגלית שאתם חייבים להכיר

הגעתם לרגע בו אתם מתחרטים שלא השקעתם יותר בשיעורי אנגלית בתיכון? מחפשים דרך לשפר את האנגלית שלכם לקראת התואר או פשוט בשביל עצמכם? הכירו את כל השיטות החדשות ללימודי אנגלית בצורה

מהנה ויעילה עבורכם!

 

למה צריכים אנגלית טובה?

השפה האנגלית סובבת אותנו בכל רגע ביום, אם אלו שירים, סרטים, הוראות הפעלה או עבודה. היום בתעשיית ההייטק השפה המדוברת אפילו בין שני ישראלים! בנוסף ניתן למצוא ידע רחב יותר בכל תחום שתחפשו מכיוון שהשפה האנגלית מהווה שפה בינלאומית. אך אם אין ביכולתכם לקרוא את המאמרים באנגלית תאלצו להמתין לתרגום שלהם. לכן לימודי אנגלית בבית ספר וולסטריט נלקחים ברצינות יתרה והם מציעים צוות המורים הטוב ביותר, העשרה בתחומים שונים תוך כדי למידת השפה ועוד כלים עליהם נרחיב בהמשך.

 

מה שיטת הלימוד של וולסטריט?

וולסטריט משלבת שיטות שונות המאפשרות למידה באמצעות דרכה הטבעית של השפה ככה שהאנגלית תרכש ותצרב בדיוק כמו השפה הראשונה שנלמדה. בית ספר מציע תרגול של אנגלית בהקשר לחיים האמיתיים תחילה בקשב ודיבור ולאחר מכן בקריאה וכתיבה. השיעורים מורכבים מסדרה משעשעת, חוברות עבודה מהנות ושיעורים ותרגולים בכיתה קטנה. בנוסף מוצים מועדונים חברתיים להשלמת החוויה ומפגשי העשרה בהם יורחבו נושאי לימוד בתחומי בידור, עסקים, טיולים, ספורט כל אלו תוך כדי שיח ותירגול איכותי של השפה האנגלית.

 

איך לומדים אנגלית בצורה הנכונה?

מלבד קורסי אנגלית שתוכלו לקחת ולהעשיר את הידע שלכם גם בנושאים דקדוקיים ומקצועיים הרחיבו את האינטראקציה שלכם עם השפה האנגלית בכל תחומי החיים, אל תוותרו על שיחה עם דוברי אנגלית רק כי אתם לא מרגישים בנוח, צפו בסדרות וסרטים ללא תרגום, שמעו שירים וקראו את המילים שלכם וכשאתם מחפשים פתרונות או נושאים שמעניינים אותכם אפילו בסרטוני יוטיוב חפשו אותם באנגלית. הקפידו להרחיב את אוצר המילים שלכם על ידי שיחות עם דוברי אנגלית בנושאים מגוונים כך שתחשפו למילים שונות שלא הכרתם לפני כן, אם אתם לא מבינים מילה כלשהי עצרו, בדקו והכניסו אותה למילון האישי שלכם שתוכלו לנהל בטלפון שלכם.

 

איך יודעים להתאים את הקורס אנגלית אליכם?

שאלו את עצמכם למה אתם רוצים לשפר את האנגלית שלכם? עבור טיול בחו"ל, תואר בארץ זרה? עבודה בתחום ההייטק? אם תמקדו את עצמכם תוכלו למצוא במה עדיף להשקיע יותר. כנראה שהדקדוק ואיות לא יהיה קריטי עבורכם בטיול בחו"ל אבל עבור קריאה וכתיבה של מאמרים בתואר זה יהיה הגורם הקובע!

 

לסיכום

אף פעם זה לא מאוחר לשפר את האנגלית וגם אם אתם מתביישים ומעדיפים להשאיר את זה ככה, מומלץ שתתגברו על כך כמה שיותר מהר וגשו להתחיל את אחד הקורסים, תהנו ממגוון מורים שאנגלית זו שפת האם שלהם ולאט לאט תרגישו איך אתם יכולים לנהל שיחה כפי שאף פעם לא דמיינתם.

אותיות

 

אולי תאהבו גם את