חיפוש

חברות שעונים – מה כדאי לדעת מראש ומה באופנה

בין אם אתם מחפשים אחר שעון לגבר או שעון לאישה, כדאי לבדוק כמה דברים בסיסיים לפני שרוכשים את השעון.

ריכזנו עבורכם את כל המידע שצריך לפני רכישת שעון באינטרנט או בחנות בקניון.

כך או כך, הנה מה שצריך לדעת.

שעונים הם אביזרי אופנה לכל דבר, לא פלא שהם לא נכחדים מהעולם, למרות שרבים יגידו שכבר אין בהם צורך. אמנם לכולנו יש את המכשיר הנייד בכיס או בתיק, אבל שעונים לגברים ושעונים לנשים עדיין פופולאריים מאוד. ישנם שעונים מסוגים שונים ובעיצובים מגוונים מאוד, מה שהופך את הבחירה בשעון הנכון למבלבלת מעט. אבל אל-חשש, הכנו עבורכם את הטיפים שכדאי לדעת לפני רכישת שעון, נתחיל עם העניין של האחריות.

 

קבלו אחריות מלאה על השעון שלכם

האחריות על השעון היא חשובה. חברת שעונים אשר מכבדת את עצמה, לעולם לא תמכור לכם שעון ללא אחריות. יחד עם זאת, עדיין סוגי האחריויות הן שונות משעון לשעון. בעוד שהאחריות על חלק מהשעונים תכלול אפילו אחריות על תיקון שבר, בשעונים אחרים זה לא יהיה כך.

במקרים מסוימים, אתם תוכלו לקבל אחריות על שריטות, אך לא על שבר בשעון. כמו כן, כדאי לבדוק היכן אתם עתידים לקבל שירות טכני במקרה של תקלה בשעון. בעידן הדיגיטלי של ימינו, אין צורך להתחיל להתרוצץ בין ערים ולחפש אחר נקודת שירות לתיקון שעון. חברות שעונים מובילות יידעו כיצד לספק לכם את השירות המהיר והיעיל ביותר.

 

האם אפשר להזמין חלפים לתיקון שעון מהיצרן?

אתם אמורים להיות מסוגלים לקבל את השירות שלכם באופן הכי נגיש, אפשר אפילו אונליין. ישנן חברות שעונים שאפילו שולחות חלפים בדואר בחינם במקרה של תקלה. הכול תלוי בסוג התקלה, בסוג השעון וכדומה.

בכל מקרה, כדאי לוודא שנקודת השירות שלכם תהיה כאן בארץ ותספק לכם אחריות של יצרן רשמי. עוד משהו שכדאי לדעת לגבי שעונים, לצערנו ניתן לזייף אותם ומזייפים אותם בקלות. אחד הפרמטרים החשובים לבדיקה הוא, הפרמטר של משקל השעון. בשעונים איכותיים עשוי להיות מותקן מנגנון קוורץ, שהוא יחסית כבד משקל.

 

שעון מזויף לרוב לא יהיה כבד משקל

שעונים מזויפים בדרך כלל לא יהיו כבדים, מכיוון שבתוכם לרוב לא תמצאו את מנגנון הקוורץ. ועוד משהו שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון – השוואת מחירים בין שעונים. מעבר לפורטלים כמו זאפ, יש לכם אתרי אינטרנט נוספים שדרכם אפשר לערוך את מחקר השוק שלכם.

לאחר שאתם עורכים השואה בין חברות שעונים מובילות, אתם יכולים לחסוך בעלויות מסוימות על רכישת השעון שלכם. בין אם אתם צריכים שעון לגבר או שעון לאישה, בכל מקרה את שלב השוואת המחירים צריך לעבור. וכמובן, תקפידו לוודא שאתם מקבלים משלוח ישירות אליכם של השעון.

 

שעון לגבר

אולי תאהבו גם את