חיפוש

את חווה נשירת שיער? הכירי את טיפול ה- PRP לשיער ואת יתרונותיו

לחץ, הורמונים וגנטיקה הן הסיבות הנפוצות ביותר שמובילות לנשירת שיער בקרב נשים. תופעה זו גורמת במקרים מסוימים לדילול של השיער, בעוד במצבים אחרים, מדובר בהתקרחות של ממש. מדריך זה עולה לרשת, כדי לסייע לנשים שחוות את התרחיש העגום. הישארו כאן ותכירו את טיפול PRP המתקדם והיתרונות שלו שיובילו לשינוי מהותי.

 

מה זה טיפול ?PRP

סביר להניח ששמעתן לא פעם על הטיפול המתקדם שמתאים לנשים (וגברים) שחוות נשירה. נסביר תחיל ש – PRP היא פלסמה עשירה בטסיות. זו מוזרקת אל עור הקרקפת, במטרה לעודד את קצב גדילת השיער. מומחים בתחום מכנים את הטסיות כ"בית חרושת של גורמי גדילה".

שכן, אלה חלבונים טבעיים שקיימים בגופנו והמטרה שלהם היא ליצור עור חדש שיכסה את האזור שנפצע. טיפולי PRP מתחילים בלקיחת דם שמועברת למבחנה ייעודית, כדי שניתן יהיה להפריד את הטסיות מתאי הדם הלבנים והאדומים (שאין בהם צורך בהליך זה). בהמשך, מערבבים את הטסיות עם הפלזמה, כך שניתן לבצע את ההזרקה שהוסברה לעיל בקצרה.

 

יתרון ראשון: אין צורך בניתוח

אי אפשר לעסוק בטיפולי PRP, מבלי לציין את האופן שבו הטיפול מתבצע. כאמור, אין מדובר בתהליך פולשני שכולל ניתוח. שכן, זהו טיפול בנשירת שיער שמתבצע תוך שימוש במזרק בלבד. מדובר ביתרון מהותי שנוגע לרבים מאתנו, שחוששים מהליכים מורכבים שמצריכים הרדמה מלאה.

טיפול PRP לנשירת שיער

יתרון שני: ללא תופעות לוואי קשות או סיכונים

נשים שהגיעו בעבר לקליניקה, כדי לקבל טיפול PRP מקצועי, יוכלו להעיד שמדובר בתהליך שלא כולל תופעות לוואי. הדבר נובע בעקבות השימוש בחומרים הטבעיים שמוכרים לגוף שלנו (שכן, הזריקה נוצר מהדם של המטופל). כך שהגוף לא דוחה את הטיפול או מגיב לו באופן שלילי.

 

מעוניינת? כך תגיעו למכון נחשב

חשוב לציין שטיפולי PRP חייבים להתבצע במכון מוסמך. בחרנו להקדיש לנושא החשוב את הפסקה הנוכחית, כדי להעלות את המודעות לנושא ולאפשר לכן להגיע למקום מומלץ שיבצע את הטיפול על הצד הטוב ביותר. נציין שיש כמה דרכים לקבל פרטים עדכניים ואמינים אודות המכונים שפרוסים ברחבי הארץ. מדובר לצורך הדוגמא באפשרויות הבאות:

  • לשונית הביקורת של גוגל: פלטפורמה זו מאפשרת לראות את הדירוג שניתן למכון הנבחר. כדאי לפנות למכונים שקיבלו מעל ל – 4 כוכבים בלבד. שכן, אלה נחשבים לטובים ביותר
  • כתיבת פוסט ברשתות חברתיות: ניתן להעלות פוסט לפרופיל או לקבוצת פייסבוק ולבקש את חוות הדעת של בנות שהתנסו בהליך זה

 

השורה התחתונה

יש פתרון יעיל ומתקדם לנשירת שיער. בשלב זה אתן מכירות בו מקרוב, כך שנותר לכן רק לפנות למרפאה מומלצת שמבצעת את טיפולי PRP המתקדמים ולתאם תור. נאחל בהזדמנות זו שלא תדעו עוד נשירה ושתיהנו משיער שופע תוך זמן קצר.

טיפול לנשירת שיער

אולי תאהבו גם את

הילדה עצבנית עם הקמטים שלה
קמטי כעס בין הגבות

קמטים בין הגבות הם תופעה שכיחה ונקראים פעמים רבות קמטי זעף או כעס. הם לא מעידים על אישיות האדם אבל הם מייצרים מראה כועס ומבוגר

קראו עוד »
פאות
איפה קונים פאות ראש?

לשיער יש תפקיד חברתי ברור מאוד. עבור נשים רבות, השיער שלהן הוא חלק בלתי נפרד מהן ומהאופן בו הן מגדירות את עצמן. ישנם מקרים רבים,

קראו עוד »