4 טרנדים לאירועים שחייבים להכיר לאירועים אופנתיים במיוחד

עונת האירועים כדולה מתקרבת לרגיעה עם תחילת החורף.

אין מה לעשות, קשה להפיק אירוע בעונה הגשומה בין אם מדובר בגן או אולם.

מזג האוויר תמיד נותן את השפעתו.

אז מה עושים? איך מתגברים על הקושי? לכבוד כל שאלות אלו, ריכזנו עבורכם את הטרנד החם ביותר לעונה הקרה שיהפכו את האירוע שלכם לשיק בצ'יק.

 

 

אוהל לאירוע

החורף מביא עמו את הצורך בחלל מקורה למען רווחת כל החוגגים. דרך מצוינת להשיג חלל מקורה, נעים ומעוצב הוא לשכור חברה שמספקת אוהלים לרכישה. אוהלים אלו מורכבים בקלות רבה וניתן להקים אותו על כל סוג קרקע אפשרי! כמה דוגמאות מראשינו הקודח:

  • אוהל לאירוע על הים – מי אמר שרק הקיץ מקדש את הים? איך מגיעה סערה שעושה גלים, סופות ומבריחה את הגולשים, ויום לאחר מכן שקט על פני תהום. גם בעונת החורך ניתן לעשות קמפינג על הים, שלא נדבר על הקמת אוהל ענק לכל החברים שרוצים לבוא ללון איתכם על החוף! אוהלים למכירה מגיעים עם שכבות בידוד ממים ובמידת הצורך ניתן גם לחבר לאוהלים אלו יחידות אוורור חיצוניות. ולמי שקר – ניתן להדליק בפנים פטריות חימום!
  • אוהל לכל מטרה – בגלל המגוון הגדול במידות הזמינות, ניתן להשתמש באוהלים לאירוע גם במתווה ביתי. מרגע ההקמה, מאפייני האוהל תלויים רק בכם והם יכולים להיות חלל לפי נושא, חגיגה, ריהוט ומה לא.

 

מסיבות לפי נושא

אחד הטרנדים החמים ביותר הו להפיק מסיבה או אירוע, לכל מסגרת באשר תהיה, עם נושא מסוים! מסיבת הוואי, עם טיקי באר, קוקטיילים טרופיים ובשר צלוי מעל אש חיה, למשל. או מסיבות ליל כל הקדושים שהפכה להיות מאוד חמה בחודשי החורף בהתאם לחג האמריקאי. מסיבת נושא תהפוך את האירוע שלכם מעוד אירוע שצריך להגיע אליו להתכנסות חברתית שיחכו לה בנרות!

 

קייטרינג שף פרטי

זה נשמע מאוד מובן מאליו, אבל תתפלאו. יש נדידה גדולה של טבחים מהמשרות הצפויות במסעדות למרחב העצמאי והפרטי, בגלל שכר ונוחות. תוכלו לאתר בקלות רבה שף עם סגנון קולינרי ייחודי, תפריט מרתק וצלחות מנות שיעיפו לאורחים שלכם את הסכך!

 

לייב מיוזיק

במסגרת האמריקניזציה שאנו חווים בישראל, כיום יש אירועים רבים שעדיפים להזמין הרכב מוזיקלי במקום די ג'יי, למען האותנטיות והאווירה. מוזיקה חיה היא משהו אחר. היא אמיתי יותר, ישירה יותר ובפני עצמה – מלאת אופי ומכניסת אופי לאירוע.

 

מילים חמות לחורף

הכי חשוב שתהנו. לא משנה כמה טרנדים קיימים, אין חשוב כמו העדיפות והטעם שלכם שיהפכו את האירוע למושלם בעיניכם. אבל, כל המובא במאמר זה הם טרנדים שאתם יכולים לשלוט בהם. סוג האוכל, ז'אנר המוזיקה, אוהל – מתי ואיפה; הכל לנוחיותכם. בקצב התופים ועם אווירה חמימה – חגיגה נעימה.

 

אוהל אירוח

אולי תאהבו גם את