חיפוש

צעד אחד לפני כולם: כך תעצור את נשירת השיער!

נשירת שיער, היא בעיה נפוצה המשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. איבוד שיער יכול להיות חוויה מעיקה, המובילה לירידה בביטחון העצמי. למרבה המזל, ישנם מספר טיפולים זמינים לטיפול בבעיה זו, ואחד היעילים ביותר הוא טיפול בפלזמה עשירה בטסיות דם (PRP). נפרט בפינכם כעת, את ההליך הטיפולי ואת היתרונות הרבים שלו.

 

מהו טיפול PRP

טיפול PRP, הוא טיפול לא ניתוחי לשיקום שיער המשתמש בתהליך הריפוי הטבעי של הגוף כדי להמריץ את צמיחת השיער. הטיפול כולל שאיבת כמות קטנה של דם מהמטופל, אשר לאחר מכן עוברת תהליך של עיבוד, כדי לחלץ את הפלזמה העשירה בטסיות. פלזמה זו מוזרקת לאחר מכן לקרקפת המטופל, שם היא מקדמת צמיחת שיער על ידי גירוי זקיקי השיער.

להפסיק את נשירת השיער

יתרונות הטיפול

היתרונות של טיפול PRP הם רבים. ראשית, מדובר בטיפול בטוח ולא כירורגי הטומן בחובו סיכון מינימלי לסיבוכים. שנית, טיפול ב-PRP הוכח כיעיל ביותר בהמרצת צמיחת שיער במקביל לטיפולים תרופתיים כגון מינוקסידיל, כאשר מטופלים רבים חווים שיפורים משמעותיים בצפיפות ובעובי השיער. שלישית, הטיפול מהיר יחסית וללא כאבים, כאשר רוב המטופלים חווים מעט מאוד אי נוחות במהלך תהליך ההזרקה.

 

קהל היעד

טיפול PRP, הוא גם אופציה מצוינת למטופלים שאינם מועמדים לטיפולי שיקום שיער אחרים, כגון ניתוח השתלת שיער. הסיבה לכך היא, שטיפול ב-PRP אינו דורש שיער תורם או ניתוח, מה שהופך אותו לאפשרות טיפול נגישה יותר עבור מגוון רחב יותר של מטופלים.

 

PRP מעורר צמיחה

עוד אחד מהיתרונות המרכזיים של טיפול PRP, הוא יכולתו לעורר את הצמיחה של זקיקי שיער חדשים. זקיקי שיער אחראים לייצור שיער חדש, וככל שאנו מתבגרים, זקיקים אלו עלולים להינזק או להפוך ללא פעילים. טיפול PRP פועל על ידי גירוי צמיחתם של זקיקי שיער חדשים, גירוי שיכול לעזור לשחזר את מחזור הצמיחה הטבעי של השיער ולקדם שיער עבה ובריא יותר.

להפסיק את נשירת השיער

PRP כמעודד בריאות

יתרון נוסף של טיפול PRP, הוא יכולתו לשפר את הבריאות הכללית של הקרקפת. הפלזמה המשמשת בטיפול מכילה ריכוז גבוה של פקטורי גדילה, שיכולים לסייע בשיפור זרימת הדם לקרקפת ולקידום צמיחת שיער בריא. זרימת דם מוגברת זו, יכולה גם לעזור להפחית דלקות ולשפר את הבריאות הכללית של הקרקפת, מה שיכול לקדם עוד יותר את צמיחת השיער.

 

לסיכום

טיפול ב-PRP הוא אופציה מצוינת עבור מטופלים המעוניינים לטפל בנשירת שיער ולקדם את צמיחת השיער. הטיפול בטוח, יעיל ולא כירורגי, מה שהופך אותו לאופציה נגישה למגוון רחב של מטופלים. עם יכולתו לעורר את הצמיחה של זקיקי שיער חדשים, לשפר את בריאות הקרקפת ולספק גישה טבעית ואורגנית לשיקום שיער, טיפול PRP מקדים בלפחות צעד אחד טיפולי נשירת שיער אחרים.

להפסיק את נשירת השיער

אולי תאהבו גם את

הילדה עצבנית עם הקמטים שלה
קמטי כעס בין הגבות

קמטים בין הגבות הם תופעה שכיחה ונקראים פעמים רבות קמטי זעף או כעס. הם לא מעידים על אישיות האדם אבל הם מייצרים מראה כועס ומבוגר

קראו עוד »
פאות
איפה קונים פאות ראש?

לשיער יש תפקיד חברתי ברור מאוד. עבור נשים רבות, השיער שלהן הוא חלק בלתי נפרד מהן ומהאופן בו הן מגדירות את עצמן. ישנם מקרים רבים,

קראו עוד »