חיפוש

כל מה שחשוב לדעת כשבוחרים טבעת נישואים

בחירה של טבעת נישואין עשויה להיות עניין מורכב עבור רבים. שכן, מדובר בהליך שמצריך היכרות עם כל מיני קריטריונים שנוגעים לנוחות, המראה וכמובן להלכה. המדריך הנוכחי ירכז את כל המידע החיוני ויאפשר לכם להכיר בכל מה שחשוב לדעת כשבוחרים בטבעת נישואין. הישארו כאן ותהיו בטוחים בכך שתבחרו נכון.

 

כך טבעת הנישואין צריכה להיראות לפי ההלכה

אם חשוב לכם להתחתן בהתאם לכתוב בהלכה, עליכם לדעת שיש לבחור את הטבעת מראש בהתאם לחוקים ברורים. טבעת הנישואין לאישה למשל, צריכה לענות על המאפיינים הבאים בלבד:

  • פשוטה ולא מעוטרת ביהלומים או אבנים
  • עגולה
  • חלקה בחלק הפנימי
  • כוללת מרכיב אחד ולא משלבת כל מיני מתכות מסוגים שונים

ראוי לציין שההלכה לא מציינת דבר אודות טבעת נישואין לגבר. שכן, הטבעת לא נחשבת לחלק מהטקס מבחינת היהדות. שימו לב – זה לא אומר שעליכם לוותר על הטבעת (מומלץ שגבר יילך עם טבעת נישואין באופן קבוע, כדי שכולם ידעו שהוא נשוי). חוסר המידע אודות טבעת זו בהלכה תאפשר לכם לבחור בכל טבעת שרק תרצו. שכן, אין פה הגבלות כלל.

טבעת נישואים

נוחות לפני הכול

שמענו לא פעם על מי שבחרו טבעת נישואין מיוחדת במינה שלא הייתה נוחה במיוחד. זו ההזדמנות לציין שבחירה שכזו עשויה להתגלות כטעות תוך זמן קצר. שכן, טבעת נישואין צריכה לשמש את שני בני הזוג לאורך שנים רבות. לכן, יש לבדוק תחילה שהטבעת הנבחרת נוחה ורק לאחר מכן לבדוק אם העיצוב הנבחר מתאים. במידה ולא, ניתן להמשיך בחיפוש, עד שתימצא הטבעת שתענה על שני הקריטריונים החשובים.

 

כסף או זהב? מה מתאים לכם?

יש לא מעט בני זוג שבוחרים לרכוש טבעת נישואין מזהב. שכן, מדובר בחומר שנתפס כאיכותי ומרשים הרבה יותר מאשר הכסף. כל אחד יכול לבחור את סוג המתכת המתאימה עבורו, רק יש לבדוק תחילה את ההתאמה לקריטריונים הבאים:

  • צבע העור
  • צבעי התכשיטים הנוספים שנמצאים בדרך כלל על הגוף
  • תקציב

טבעת נישואין זהב

חשוב לבצע רכישה של טבעת ממקור אמין

רגע לפני שהמדריך יסתיים, עליכם לדעת שהבחירה בטבעת נישואין צריכה להתבצע תוך בירור מעמיק אודות החנות הנבחרת. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים בכך שזו מציעה לכם טבעת שעשויה מחומר איכותי שיעניק לכם תמורה הולמת לתשלום. כלות וחתנים רבים בוחרים לערוך חיפוש ברחבי הרשת אחר חנויות שיש בהן טבעות שמתאימות לטעם האישי שלהם. כך שאם יש לכם חנות מסוימת ששמתם עליה עין, תוכלו פשוט לקרוא את חוות הדעת שנכתבו אודותיה בלשונית הביקורות של גוגל או ברשתות החברתיות.

 

השורה התחתונה

עד כאן כל הפרטים שחשוב לדעת כשבוחרים טבעת נישואין לגבר או לאישה. בשלב זה יש בידיכם את המידע החיוני, כך שנותר לכם רק לבחור נכון. נאחל בהזדמנות זו שיהיה בהצלחה ומזל טוב!

טבעת נישואים

אולי תאהבו גם את