חיפוש

הטרנד החדש – מדוע ישראלים רבים נוסעים לבצע טיפולי שיניים בטורקיה?

זקוקים לטיפול שיניים מורכב? מעוניינים בחיוך מושלם? הכתבה הזאת נועדה לכם. רבים מהישראלים כבר בחרו לזנוח את התורים הארוכים ואת המחירים המופקעים בארץ, ולבצע טיפולי שיניים מורכבים בטורקיה השכנה. במרחק טיסה קצרה הם מרוויחים טיול, אפשרות לקניות, וחשוב מכל – טיפולי שיניים על ידי מיטב הרופאים. בואו נבדוק מדוע עשרות אלפי ישראלים נוסעים מידי שנה לבצע טיפולי שיניים למיניהם בטורקיה. . 

 

האם זה משתלם?

טיפולי השיניים בטורקיה משתלמים בהחלט. הגם שיש צורך לדאוג לטיסה ולמלון, המחירים יכולים להגיע עד למחצית משוויי הטיפולים בארץ. לכן רבים כל כך מעדיפים לטוס ולעבור את טיפולי השיניים דווקא בטורקיה. ככל שמדובר בטיפול מורכב יותר המקרב את המטופל לחיוך מושלם, כך הופכת העסקה משתלמת עבורו. גם טיפולים מורכבים פחות משתלמים, במיוחד כאשר מדובר במדינה בה ניתן לטייל ולעשות שופינג בנוסף לטיפולי השיניים. למידע מקצועי על טיפולי שיניים בטורקיה לחצו כאן

טיפול שיניים

כמה זמן עליי לשהות בטורקיה כדי להשלים את הטיפולים?

היות שמדובר בתעשייה משגשגת והטורקים מורגלים בישראלים רבים הפוקדים את מרפאותיהם, ניתן לבצע טיפולים מורכבים ביותר בתוך שבוע ימים בלבד. זהו יתרון נוסף על פני טיפולי שיניים בישראל, שעלולים להימשך זמן רב, במיוחד כאשר מדובר בטיפול רחב המקיף את כלל הפה. ככל שמדובר בטיפול בסיסי יותר – משך הזמן מתקצר משמעותית.

 

האם זה נעשה במיומנות מתאימה?

בטורקיה תפגשו במיטב המומחים – רופאים מקצועיים ומנוסים, המורגלים לעומסי עבודה גבוהים ולזמני עבודה קצרים. כמו כן, מדובר בנותני שירות אדיבים מן המעלה הראשונה. טורקיה היא מדינה המועמדת לאיחוד האירופי, ונוהגת במקומותיה בתקנים אירופאים לכל דבר ועניין. טיפולי השיניים בטורקיה הם נחלתם של אזרחים אירופאים רבים וכן אזרחים ממדינות נוספות.

טיפול שיניים

איך זה עובד?

משך הטיסה לטורקיה הוא כשעתיים. לאחריהן משך השהות תלויה בטיפול המבוקש. למשל, שיקום כלל הפה יימשך שבוע אחד בלבד. כלומר, טיפולים פשוטים יותר יימשכו זמן קצר יותר. חלק מהטיפולים נעשים בהרדמה, כך שניתן לעבור טיפולים רבים ומורכבים בזמן קצר. לרוב, הטיסה והשהות במקום כלולות בחבילה אחת עם טיפולי השיניים המוזמנים מראש.

 

סיכום

אם החלטתם לעבור שינוי אסתטי ולטפל בשיניים בצורה מקיפה, טורקיה היא המקום בשבילכם. זמני טיפול קצרים ומחירים נמוכים משמעותית – והכל תוך קבלת שירות וטיפול ברמות הגבוהות ביותר. יתרון נוסף בטיפולי שיניים בתורכיה, הוא שמדובר במדינה מעבר לים וישנן חוויות של  טיול וקניות לצד טיפולי השיניים המבוקשים.

בתוך ימים ספורים תוכלו לעבור שינוי משמעותי תוך קבלת השירות הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר. השהות בטורקיה נחווית במלונות יוקרתיים אשר מחירם יחד עם טיסות וטיפולי השיניים יהיו זולים יותר ממחירי טיפולי השיניים בישראל לבדם. כדאי להתעניין כבר היום באחת מחבילות הטיפול המוצעות הכוללות טיסות, מלונות, נסיעות וכמובן – הטיפול המבוקש.

טיפול שיניים

אולי תאהבו גם את

הילדה עצבנית עם הקמטים שלה
קמטי כעס בין הגבות

קמטים בין הגבות הם תופעה שכיחה ונקראים פעמים רבות קמטי זעף או כעס. הם לא מעידים על אישיות האדם אבל הם מייצרים מראה כועס ומבוגר

קראו עוד »
פאות
איפה קונים פאות ראש?

לשיער יש תפקיד חברתי ברור מאוד. עבור נשים רבות, השיער שלהן הוא חלק בלתי נפרד מהן ומהאופן בו הן מגדירות את עצמן. ישנם מקרים רבים,

קראו עוד »