חיפוש

מה ההבדל בין תחתון ברזילאי לחוטיני

הלבשה תחתונה היא חלק בלתי נפרד מהלבוש שלנו ביום – יום, בעיקר אצל נשים. מעבר למראה, הנוחות וסוג התחתון שנלבש הם חשובים. על כן, חשוב להבין מהם ההבדלים בין שלל סוגי התחתונים. כאן נבחן את ההבדל בין התחתון הברזילאי לחוטיני. על כך ועוד מוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכן.

 

סוגים של תחתונים

כשמדובר על תחתוני נשים המגוון הוא עצום החל מבדים שונים ועד לטקסטורות, מראה וגזרה שונה. בין סוגי הגזרות התחתונים ניתן למצוא תחתון חוטיני, ברזילאי, טנגה, קלאסי, תחתוני היפסטר בוקסרון ועוד. מעבר לחנויות הפרונטליות כדאי שתדעי שתוכלי לרכוש תחתונים מכל הסוגים באונליין של החנויות המוכרות יותר והמוכרות פחות וכך לחסוך לעצמך זמן ומאמץ.

 

מיהו החוטיני

תחתון מסוג זה הוא בעל מספר דגמים תחתיו שכולם נחשבים חוטיני אך מסוגים שונים. באופן כללי חוטיני הוא סוג של גזרה לתחתון או לבגד ים. בעיצובו החלק הקדמי מחובר לאחורי באמצעות רצועה דקה או חוט שעוברים דרך הרגליים והעכוז. ניתן לראות כי תחתון זה מכסה מעט מאד מהגוף ומאד חושפני. אולי לא ידעתם, אבל הוא יכול לשמש גם עבור גברים, עם זאת השימוש העיקרי בו הוא של נשים.

 

הברזילאי

ראשית, סוג תחתון זה הוא אחד מהאופציות של תחתון החוטיני. הוא מאופיין כגזרת אמצע בין המראה של החוטיני לתחתון ביקיני. כאשר, גזרתו חושפנית יותר מאשר של הביקיני אך פחותה מזו של החוטיני. גם הוא מאופיין בפיסת בד קטנה הן מאחורה והן מקדימה.

 

ההבדל בין השניים

ניתן לומר כי יש דמיון רב בין התחתון הברזילאי לחוטיני בעיקר בשל העובדה שהברזילאי נגזרת של השני. עם זאת, ההבדל העיקר הוא ברמת החושפניות של כל אחד. כאשר החוטיני חושפני יותר כאשר בדרך כלל בחלק האחורי יש רק פס דק של בד ואילו אצל הברזילאי חתיכת הבד גדולה יותר ומתפרסת קצת יותר. מבחינת החלק הקדמי בברזילאי הוא קצת יותר רחב מהחוטיני אך כאן ההבדל הוא פחות משמעותי.

 

מה כדאי?

קשה לענות על שאלה זו באופן חד משמעי, כיוון וזה בעיקר עניין אינדיבידואלי. ישנן בנות שלבישה של חוטיני אינה נוחה להן ואחרות שלא מרגישות הבדל ולהפך, דווקא חשות יותר נוח ככה. בנוסף, יש חשיבות למכנס שלובשות, כאשר במכנס שהוא טיפה שקוף או מאד צמוד, ניתן לקחת בחשבון ולהחליט עם איזה תחתון תרגישו יותר בנוח מבחינה מנטלית.

 

תנו ניסיון

בשורה התחתונה, עד שלא מנסות לא באמת יודעות. גם אם חברות ממליצות, גם אם התחתון נראה מהמם, כדאי לקנות אחד מכל סוג ולנסות. מקסימום תביאו את המיותר לחברה, או שתרוויחו את שניהם.

 

בסיכומו של דבר

לפני שאתן בוחרות תחתונים, כדאי להבין מה ההבדלים בין החוטיני לברזילאי. כאשר העיקרי הוא כמות הבד בכל אחד, בברזילאי יותר ובחוטיני פחות בעיקר בחלק האחורי.

מה ההבדל בין תחתון ברזילאי לחוטיני

אולי תאהבו גם את

מגבר עור
סקין בוסטר

אי אפשר לעצור את התקדמות הזמן, ולמרבה הצער אי אפשר גם למנוע את ההשפעה של השנים על מראה עור הפנים. העור, שהופך עם השנים לדק

קראו עוד »
סוגי מיטות אופנתיות
הכירו 9 סוגי מיטה אופנתיים

בעולם המודרני והמהיר של היום, בתחום ההולך ומתפתח של עיצוב הפנים, האופנה חצתה את גבולות הלבוש והאביזרים, והטביעה את חותמה גם בחדרי השינה שלנו. חלפו

קראו עוד »
משקפי שמש מסוגננים
8 רעיונות לאקססוריז לגבר

אביזרים ממלאים תפקיד מרכזי בשיפור הסגנון של הגבר ובהוספת נגיעה ייחודית למראה הכללי שלו. משעונים קלאסיים ועד לכובעים מסוגננים, יש מגוון רחב של אביזרים זמינים

קראו עוד »