מה חשוב שיהיה בטבעת נישואין לגבר?

אמנם בעבר זה היה יכול להיראות קצת תמוהה שיש צורך בטבעות אירוסין לגברים, כיוון שלרוב גברים הם אלו שהציעו נישואין לנשים. במצב כזה, נדרש מהאישה עצמה להציע נישואין לגבר וכך גם לרכוש עבור ההצעה טבעת אירוסין שמיועדת לו. היום, יש מגוון רחב של טבעות אירוסין לגבר. אז אולי אתם יודעים מה חשוב בטבעת לאישה, אבל מה חשוב בזו של הגבר? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

 

למה בכלל צריך טבעת אירוסין לגבר?

בשנים האחרונות יש מהפכה בכל הנוגע לעניינים שבינו לבינה. אם פעם היה נהוג שהגבר הוא זה שעושה את הצעד, מתחיל עם האישה, מחזר אחריה, זה שבמערכת היחסים מראה יותר וגם זה שמציע להתחתן, היום הדברים השתנו. בימינו אנו, נשים עושות את הצעד הראשון אם זה באפליקציות או בצורה פרונטלית, מביעות עניין ומחזרות גם הן. בהתאם לכך, יש נשים שמציעות נישואין לגבר שלהן.

כמו כן, ישנם זוגות ששני בני הזוג הם גברים ובמצב כזה שבו אחד מהם מציע נישואין לשני, למה שהוא לא יציע כמו שצריך עם טבעת? בנוסף לכך יש זוגות שפשוט רוצים שתי טבעות, אם לאחר הצעת הנישואין האישה עונדת טבעת אירוסין ובעצם משדרת לעולם שהיא מאורסת, למה שהגבר לא יענוד גם טבעת כזו וישדר גם שהוא גבר מאורס. במצב כזה גם האישה קונה לגבר טבעת להצעה.

 

איך לבחור את הטבעת?

ראשית כל, כמו שיש הבדל בין טבעת אירוסין ונישואין של הנשים, כך גם צריך להיות איזה שהו סממן שיבדיל בין טבעות נישואין לגבר לבין טבעות אירוסין. בהתאם לכך תוכלו למצוא טבעות אירוסין מגוונות ובצבעים שונים כמו כסף, זהב או זהב לבן.

טבעות אירוסין לגברים בדרך כלל יהיו סולידיות, אך כן ניתן להוסיף להן איזה שהוא קישוט או חריטה מסוימת או פסים מסוימים. חשבו על מה מתאים לגבר שלכם, מה מייצג אותו בהתאם ומותאם לאופי שלו. אם הוא אדם יותר סולידי מתאים טבעת יחסית פשוטה, אבל תוודאו לאחר מכן לרכוש טבעת נישואין קצת אחרת. אולי לבחור גם לפי גווני העור שלו את הצבע של הטבעת ועוד.

בנוסף, תוכלו להוסיף טאצ' אישי לטבעת, כמו תאריך מסוים שחשוב לכם, משפט שמסמן עבורכם משהו מרגש, ציור מסוים ועוד. דאגו שהטבעת תהייה במידות של הגבר שלכם כדי שבהצעה עצמה תוכלו ישר לענוד לו אותה בהתאם.

 

בסיכומו של דבר

אמנם בעבר לא היו כמעט אופציות של טבעות אירוסין עבור הגבר, אך כיום עם השינויים יש גם טבעות כאלה. מגוון הטבעות הוא רחב ותוכלו להתאים לגבר שלכם בדיוק את הטבעת המושלמת עבורו. כך תוכלו לבחור טבעת בגוונים שונים, לבקש שיחרטו עלייה משהו מרגש ושלכם, להוסיף קישוט או ציור מסוים ועוד. חשוב להתאים אותה לאופי של הגבר שלכם וכן, גם למידות שלו.

טבעות

 

אולי תאהבו גם את