חיפוש

3 מחוללי החמצן הכי אופנתיים בשוק

כן, קראתם נכון.

חלק מכם בטח אומרים: "מה? למה שיהיה למישהו אכפת אם מחולל חמצן נחשב לאופנתי?! העיקר שינשום!".

אז ככה, הטכנולוגיה בתחום המכשור הרפואי כל כך מתקדמת, שזה כבר תקין לגבר על מכשירים מצילי חיים ומסייעים כמו מחוללי חמצ ניידים כפריטים

שיכולים להיות אופנתיים.

עכשיו שירדתם מהעץ, מחולל אופנתי כנראה יהיה גם מאוד פרקטי ופונקציונלי לשימוש.

אז שימו לב כי אלו עיצובי המחוללי חמצן הכי עדכניים בשוק.

 

איזה סוגים יש?

לפני הכל, זכרו את זה: יש רק 2 קטגוריות למחוללי חמצן – נייחים וניידים. המחולל הנייח מיועד בעיקר למי שלא מרבה לצאת מהבית או שאינו צריך מחולל חמצן בכל רגע נתון עמו. המחולל הנייד מיעוד לשימוש יום – יומי תכוף יותר, ולכן הוא מעוצב בצורה אורגונומית יותר, במשקלים משתנים וביכולת ניידות גבוהה מאוד.

 

מחולל חמצן טרולי

ממש כמו שאתם מדמיינים. מחולל חמצן שנגרר עם זרוע טלסקופית נשלפת וגלגלים. נוח גם לסחיבה במעלה המדרגות. יש לציין שבדרך כלל, מחולל חמצן טרולי לרוב יהיה כבד יותר משאר המחוללים הניידים. קחו זאת בחשבון ובחרו מחולל בהתאם ליכולותיכם הפיזיות.

 

מחולל עם רצועה

פתרון ניידות מושלם לכל אלו שמרבים להסתובב וללכת. לרוב, מנשאים שמגיעים עם רצועת נשיאה להרכבה לא ישקלו יותר מ- 2 קילוגרם. המחוללים הנ"ל מגיעים בדרך כלל בצבעי כחול כהה או לבן, כך שאפילו כהצהרה אופנתית – הם משתלבים עם כל בגד.

 

מפרט טכני עדכני

כיום, בזכות פיתוחים טכנולוגיים, המפרט הטכני העדכני ביותר למחוללי הוא טכנולוגית ספיחת החמצן PSA, ששואבת אוויר דחוס מהחדר, מפרקת מנו את החמקן, פולטת את השארית ומספקת חמצן מועשר הישר למסכת\צינורות הנשימה.

מעבר לטכנולוגיית הספיחה, מדד רלוונטי שמשפיעה על טרנדיות ורלוונטיות של מחול הוא נפח אספקת החמצן. כיום, מחוללים יכולים לספק טווח של 0 – 5 ליטרים של חמצן מועשר בדקה.

 

מותגים

הדגמים הנפוצים והנמכרים ביותר בשוק הם נידק נובו (Nidek Nuvo), FreeStyle ו – NewLife. חברות אלו מציעות מחוללים ניידים ונייחים ובין מגוון האפשרויות שלהם ניתן למצוא גם את הטרולי וגם את המנשא רצועה.

 

סיכום הדברים

שוק מחוללי החמצן הוא גדול ומסורבל וישנם יצרנים מהודו ועד כוש. השוק מוצף במוצרים תוצרת סין, ואין זה פלא מאחר והם חוללו בדרכם את מגפת הקורונה, שעל מחוללי חמצן ומכשירי נשימה קמו ונפלו מדינות במהלך המשבר. בסופו של דבר, אופנת מחוללי החמצן אמורה רק לחדד לנו את הצורך בהנגשת מכשור רפואי מורכב ולהמשיך להתפתח טכנולוגית בסיוע לרווחת האזרחים. בין אם נגרר או על רצועה, הצורך באוויר הוא בסיסי כל כך, עד כדי שהוא מושווה לכל צורך בסיסי אחר. וודאו שקיים חיבור להטענה ברכב. מעבר לכך, אפשר לנשום לרווחה. תרתי משמע.

 

מכשיר רפואי

אולי תאהבו גם את

מגבר עור
סקין בוסטר

אי אפשר לעצור את התקדמות הזמן, ולמרבה הצער אי אפשר גם למנוע את ההשפעה של השנים על מראה עור הפנים. העור, שהופך עם השנים לדק

קראו עוד »
סוגי מיטות אופנתיות
הכירו 9 סוגי מיטה אופנתיים

בעולם המודרני והמהיר של היום, בתחום ההולך ומתפתח של עיצוב הפנים, האופנה חצתה את גבולות הלבוש והאביזרים, והטביעה את חותמה גם בחדרי השינה שלנו. חלפו

קראו עוד »