מתי כדאי לקנות באינטרנט?

גולשים רבים תוהים לא פעם לגבי הזמן המתאים ביותר לביצוע רכישות באתרי האינטרנט השונים. שכן, זה ידוע שיש תקופות בשנה שנחשבות למשתלמות יותר. מדריך זה ירכז בפניכם את כל המועדים המשתלמים לביצוע קניות מסוג זה, כדי שתוכלו לחסוך כסף והרבה.

 

המועד ה – 1: ביום העצמאות האמריקאי

אם אתם רוצים ליהנות ממבצעים טובים, עליכם לחכות ליום העצמאות האמריקאי שמתקיים ב – 4 ליולי. אתרי אינטרנט רבים (ישראלים ובין לאומיים) יציעו לכם מבצעים על במגוון תחומים, למשל:

  • ביגוד
  • הנעלה
  • אקססוריז
  • מזגנים ועוד

חשוב שתדעו שהמבצעים מתחילים בדרך כלל כשבוע לפני יום העצמאות עצמו והם נמשכים בדרך כלל כשבוע לאחריו. יש אתרים מסוימים שמאפשרים ללקוחותיהם ליהנות מהמבצעים עד סוף החודש, כך שכדאי לבדוק תחילה מה האותיות הקטנות של כל אתר, כדי שלא תפספסו את הפריטים הדרושים לכם במחירי שפל.

מתי כדאי לקנות באינטרנט?

המועד ה – 2: במהלך חודש אוגוסט

מי שיחכו לרגע האחרון יגלו שיש לא מעט מבצעים שפונים לתלמידים והוריהם. שכן, בכל שנה, במהלך חודש אוגוסט (ולעיתים גם לקראת סוף יולי), עולות לרשת פרסומות שמציגות את הפריטים החיוניים ללימודים במחירי מבצע. אם טרם התארגנתם על ציוד לשנה הבאה, כדאי שתיכנסו אל אתר IShopping שיאפשר לכם לקנות את כל מה שתצטרכו, למשל:

  • ילקוטים
  • לפטופ
  • מכשירי כתיבה
  • נעלי ספורט ועוד

 

המועד ה – 3: חג המולד

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק במועדי רכישות משתלמים ברשת מבלי להציג את ה – "סופר סאטרדיי". אם לא שמעתם על מועד זה, כדאי שתדעו שזהו יום השבת האחרון שלפני חג המולד. מי שיחכו לבצע רכישה של מתנות ואקססוריז ברגע האחרון יוכלו ליהנות מהנחות משמעותיות.

מתי כדאי לקנות באינטרנט?

המועד ה – 4: שבועיים עד חודש לפני החגים

כולנו נוהגים לקנות בגדים חגיגיים לפני שהחגים מגיעים. המותגים השונים מודעים לעובדה זו והם עושים כל שביכולתם כדי "לרוקן" את המדפים טרם החגיגות הללו. אם אתם רוצים להתהדר בבגדים חדשים לקראת השנה החדשה או חגים אחרים, עליכם להמתין לרגע האחרון ולגלות שהמחירים ירדו באופן משמעותי.

 

המועד ה – 5: וולנטיינז דיי

אם אתם רוצים לקנות לעצמכם או לאהובים שלכם מתנה משתלמת במיוחד, אתם צריכים להמתין ל – 14  לפברואר שוודאי מוכר לכם כ – "יום האוהבים". שכן, החל מתאריך זה עולים מבצעים שווים ברחבי הרשת שנוגעים לתחומי עניין מגוונים. תוכלו להשיג למשל מתנות לנשים וגברים או מוצרים שימושיים אחרים עבורכם (מוצרי קוסמטיקה, ספרים, בגדים ועוד).

 

מילים אחרונות לסיום

יש תאריכים מסוימים בלוח השנה העברי והלועזי שניתן לבצע בהם רכישות משתלמות במיוחד ברחבי האינטרנט. בשלב זה אתם מכירים ב – 5 מהמועדים השווים ביותר, כך שנותר לכם רק לבחור את התאריך הקרוב ביותר, לבצע רכישה וליהנות מחיסכון משמעותי.

מתי כדאי לקנות באינטרנט?

אולי תאהבו גם את