חיפוש

סודות השימוש בקופונים לחיסכון בהוצאות היומיות

במציאות בה יוקר המחייה מתגבר מאוד, ההוצאות היומיות יכולות להפוך להיות מורכבות במיוחד. כיום ישנם אתרים זולים ויעילים שבהם ניתן למצוא מוצרים מעולים במחירים נוחים. לאתרים האלו אפשר למצוא ברשת גם קופונים, שמוזילים אפילו יותר את הקנייה והופכים את הרכישה לנגישה. חשוב לשים לב האם ההנחה בקופון היא בדולרים או באחוזים, ולחשב מה ההנחה שתשתלם לכם יותר. שימוש בקופונים הוא קל יותר ממה שחושבים, ויכול להוזיל גם קנייה של מוצרים מפתיעים ושימושיים שלא חשבתם שאפשר לקנות עם קופון.

 

יוקר המחייה מתגבר

בשנים האחרונות אי אפשר שלא לראות במו עינינו את המחירים עולים. בסופר, בחנויות הבגדים ובאתרי האינטרנט, מחירים של מוצרים עולים כל הזמן ומקשים על ההתנהלות הכלכלית היומיומית. עליית המחירים במשק משפיעה על כל אזרחי המדינה, אך ניתן להתמודד עם זה. כדי להתמודד עם המחירים העולים אפשר לבצע שורה ארוכה של צעדים כלכליים כמו השוואת מחירים או שימוש בהנחות וקופונים.

יוקר המחיה

 

הסוד – קנייה באתרים זולים ויעילים בשילוב קופון

דרך יעילה במיוחד להתמודד עם יוקר המחייה הוא קנייה באתרי אינטרנט בינלאומיים שמבצעים משלוח לארץ. יש המון אתרים כאלה, אך כנראה שהמוכר ביותר הוא עליאקספרס שמקשר בין הגולשים למוכרים מסין שמשווקים מוצרים מצוינים במחירים זולים. המחיר הזול נובע מהרכישה הישירה מהמפעל בסין. והבונוס הוא שאם אתם רוכשים באתרים כמו עליאקספרס קופונים יכולים להוזיל את הקנייה אפילו יותר.

 

קופונים יכולים להוזיל כל רכישה

אנחנו רגילים לחשוב על קופונים כהנחות למוצרים ספציפיים כמו למשל קופון לבגדים של מותג מסוים, או קופון לאטרקציה לחופש הגדול. אבל כיום ניתן למצוא קופונים לאתרי קניות בינלאומיים שאפשר להשתמש בהם לכל מוצר שתרצו! בעליאקספרס, למשל, אפשר למצוא בגדים לילדים לצד כלי בית ואפילו מכשירי חשמל. הקופונים לאתרים האלה הם עבור כל סוגי המוצרים, ולא רק למוצר ספציפי כמו שהיה בעבר.

אלי אקספרס

 

מה עדיף – הנחה באחוזים או בדולרים?

כשבוחרים קופון חשוב מאוד להסתכל האם ההנחה שמוצעת בו היא באחוזים, כמו למשל 10% הנחה, או במספרים, כמו למשל הנחה של 10 דולר. בהתאם לסכום הקנייה הצפוי אפשר לחשב איזו הטבה תהיה משתלמת יותר ותביא להוזלה הגדולה ביותר. חשוב להסתכל על הפירוט של הקופון כדי לחשב במדויק.

 

סיכום

בתקופה זו בה כל קנייה הופכת למורכבת יותר בגלל המחירים הגואים ויוקר המחייה המתעצם, יש חשיבות גדולה למציאת דרכים חדשות לקנות בזול ולחסוך. באמצעות קנייה באתרים בינלאומיים אפשר לחסוך הרבה כסף, ובנוסף לאתרים כאלה אפשר למצוא באינטרנט קופונים משתלמים. חשוב לזכור שקופונים כאלה מתאימים למוצרים רבים, כך שלא צריך לחכות עם השימוש בהם, ובנוסף חשוב לשים לב האם ההנחה היא באחוזים או במספרים. באמצעות הטיפים האלה אפשר למקסם את השימוש בקופונים ולקנות בזול.

הנחה המוצעת

אולי תאהבו גם את