חיפוש

תיק ללפטופ – אילו תיקים הם האופנתיים בשוק

שלושה רבדים שכדאי לך לשים לב אליהם בעת רכישת תיק ללפטופ (בטיחות, נוחות ועיצוב) ושלושה סגנונות העונים על הקטגוריות השונות בשיא הסטייל:

 

מיגון: זה שאפשר לשאת אותו ממקום למקום לא אומר שהוא בטוח

לפטופ הוא אמנם נייד ולרוב גם קל וקומפקטי, אך בכל זאת מדובר במחשב: הוא ככל הנראה עלה לך לא מעט ויש לך צורך בו. כדי שהלפטופ ישאר תקין גם בעת תנועה ממקום למקום, חשוב לרכוש תיק מיועד למחשב נייד, שיספק לו הגנה מקיפה ושמירה מפני נזקים שעלולים להשפיע על טיבו, כך למשל: ישנם תיקים המציעים עמידות בפני מים (רלוונטי באם האקלים אצלך נוטה להיות רטוב ולח ולשם הגנה נוספת "למקרה ש").

 

נוחות: אז המחשב בטוח, אך הניידות שלו לא שמישה

התיק צריך להיות מותאם לצרכים ולרצונות שלך. כיום, קיימים מבחר דגמים לבחירתך, המשתנים לפי גודל התיק, תצורה (תיק גב/צד/יד), נוחות, עמידות ואיכות. כמובן שישנם עוד אלמנטים רבים אליהם ניתן להתייחס בבחירת תיק ללפטופ בעל נוחות מירבית עבורך (שהרי נוחות זה עניין סובייקטיבי, כאמור בהתאם לצרכים ולרצונות שלך).

 

עיצוב: התיק מסתובב איתך, גם הוא צריך להיראות טוב

נשים רגע בצד את הפרמטרים של נוחות ומיגון – מדובר בכל זאת בתיק, אקססורי, אביזר אופנתי לכל דבר ועניין, שרצוי שיתאים לאאוטפיט וגם יקטוף מחמאות על הדרך (כי למה לא). אז כן, יש דרך לסחוב מחשב נייד בסטייל. אלו הם שלושת סוגי התיקים האופנתיים ביותר בשוק:

 

תיק ללפטופ שעונה גם על ההגדרה של "תיק מנהלים"

העיצוב שלו "נקי": לא מצועצע, פרקטי ושימושי. הוא לרוב קטן יחסית. משמש כקייס למחשב בלבד, או בעל תוספת תאים למסמכים. משדר מקצועיות ואלגנטיות ובכך מותיר רושם. צבעו עדין ויחסית ניטרלי, לכן יתאים לך כמעט לכל לוק!

 

תיק וורוד

 

טרולי (מזוודה על גלגלים) ללפטופ

אם נוהגים מטעם העבודה לשלוח אותך הרבה לחו"ל, אם העבודה שלך כוללת שימוש רב בטפסים ומסמכים (למשל מורה, או עו"ד) או אם יש לך נטייה לסחוב איתך "את כל הבית ואשתו" למשרד. טרולי ללפטופ מעוצב בקפידה: מספק הגנה ייעודית למחשב הנייד ובו בעת מאפשר לך לסחוב בצורה מסודרת ובנוחות את שאר הציוד ההכרחי עבורך. גודל המזוודה אידיאלי, פרקטי ושימושי (כולל עלייה למטוס). עיצובו אסתטי למראה, מאופק, מסודר. מקנה לבעליו מראה של אדם רציני, שיודע מה הוא עושה.
 

מזוודה עם גלגלים

 

תיק עבודה

העיצוב שלו – כתיק אופנתי רגיל, אך הוא מיועד בהחלט גם להתניידות עם לפטופ באמצעות תא מיוחד וחלוקה חכמה של החלל הפנימי. תיק זה מושלם לשימוש יומיומי במיוחד לסטודנטים / עובדים מבתי קפה שלא בהכרח מחפשים להחצין מקצועיות, אם כי מחפשים תיק נוח עם עיצוב אופנתי, שישתלב עם כל לבוש.

 

 

אולי תאהבו גם את

מגבר עור
סקין בוסטר

אי אפשר לעצור את התקדמות הזמן, ולמרבה הצער אי אפשר גם למנוע את ההשפעה של השנים על מראה עור הפנים. העור, שהופך עם השנים לדק

קראו עוד »
סוגי מיטות אופנתיות
הכירו 9 סוגי מיטה אופנתיים

בעולם המודרני והמהיר של היום, בתחום ההולך ומתפתח של עיצוב הפנים, האופנה חצתה את גבולות הלבוש והאביזרים, והטביעה את חותמה גם בחדרי השינה שלנו. חלפו

קראו עוד »
משקפי שמש מסוגננים
8 רעיונות לאקססוריז לגבר

אביזרים ממלאים תפקיד מרכזי בשיפור הסגנון של הגבר ובהוספת נגיעה ייחודית למראה הכללי שלו. משעונים קלאסיים ועד לכובעים מסוגננים, יש מגוון רחב של אביזרים זמינים

קראו עוד »