חיפוש

3 טבעות אירוסין שתמיד יהיו באופנה

הגעתם לרגע הגדול ביותר בחייכם מכל בחינה שהיא ובמיוחד מבחינת האהבה.

אותו הרגע הוא כמובן הצעת הנישואין שמרגשת אצל כל זוג כל פעם מחדש.

הצעות נישואין הן עניין חשוב ומרכזי ביותר בחיים שלנו, עניין שעבר מדור לדור.

בעקבות החשיבות הכל כך גבוהה של עניין הצעות הנישואין יש משקל רב לבחירת טבעת האירוסין.

אך כל עניין בחירת טבעת האירוסין עלול להיות לעיתים מעט מורכב. אז איך תוכלו לבחור טבעת שתתאים בדיוק עבור האישה שלכם? ואילו טבעות מהקיימות כיום לעולם לא ייצאו מהאופנה?

 

מהן 3 טבעות האירוסין שיישארו לעולם באופנה

טבעות מקולקציות עבר

תמיד כאשר מגיעים ליהלומן או לאדם המוכר תכשיטים וטבעות אירוסין יש מגוון רחב מאוד של קולקציות. הקולקציות המשתנות תלויות במיוחד באופנה החולפת שנכנסת ויוצאת מידי שנה בכל פעם מחדש. אחת מסוגי הטבעות האל זמניות הן טבעות שניתן לראות אותן גם בקולקציות עבר וגם בקולקציה הנוכחית.

תמיד יש סוגים מסוימים של טבעות אילו וכאשר תגיעו למוכר הטבעות תוכלו לבקש ממנו לראות את מגוון הקולקציות הישנות. ברגע שתאתרו דפוס מסוים של טבעות בחלק מהקולקציות תוכלו להבין שזוהי אכן אחת מסוגי הטבעות שתמיד נמצאות באופנה. מותג התכשיטים יוכל לעזור לכם למיין את הקולקציות.

לאותה סוג טבעת תוכלו לבקש עיצוב אישי דומה או לבחור את אחת מהטבעות האל זמניות מהקולקציה הנוכחית.

 

טבעות אירוסין קלאסיות

המבנה הידוע של טבעת אירוסין מוכר כמעט לכל מי שלא חי במערה במאה השנים האחרונות. כולנו מכירים את הטבעות החלקות עם היהלום המרכזי עליהן או זרקון או אבן חן מרכזית. מבה הטבעת פשוט וקלאסי לחלוטין – טבעת חלקה העשויה מזהב לבן או מזהב ללא צורה מיוחדת (צורה טבעתית רגילה).

על הטבעת החלקה מוצב אותו יהלום או זרקון מרכזי שמחירו ישתנה יחד עם מחיר הטבעת בהתאם לגודל, צורה, סוג ואיכות. הטבעות הללו כמובן הן אל זמניות ויכולות להתאים כמעט לכל כלה קלאסית. לקנות טבעת אירוסין מסוג זה יכול להיות פשוט בהרבה.

 

שילוב יהלום עגול כיהלום מרכזי בטבעת עצמה

יהלום. תמיד מוסיף יוקרה רבה וייחודיות לכל טבעת שיש בעולם. אחד מהמאפיינים של טבעות האירוסין שלעולם לא יצאו מהאופנה הוא גם טבעת כלשהי שיש לה יהלום עגול במרכז. היהלום העגול נבחר כסמל של השלמות והאהבה החזקה שיש לבני הזוג בקשר שלהם.

בחירת היהלום העגול תיצור יוקרה ועומק בטבעת האירוסין ואף תשמור על ערכה לאורך שנים רבות. היהלום הוא בעל ערך שלא יורד, גם יהלום ישן שווה הרבה מאוד. לכן אותה המתנה יכולה לסמל גם את הרצון לקשר עמוק וארוך טווח עם האישה לה תציעו נישואין.

 

זכרו כי בחירת הטבעת צריכה להתאים לאישה שלכם

גם כשאר מדובר בטבעות שהן אל זמניות ולא נכנעות לטרנדים, חשוב להבין ולמצוא טבעת שמתאימה עבור האישה שלכם. טבעות שונות יכולות להתאים לנשים שונות אך עבור האישה שלכם יש להתחשב גם באופי שלה ובמצב הכלכלי שלך שיאפשר את רכישת הטבעות.

מבחר טבעות

 

אולי תאהבו גם את