חיפוש

3 טיפולי יופי לחזה שכולן חייבות להכיר

אין כל ספק כי במהלך חיינו שמענו סיפורים רבים על ניתוחים כאלה ואחרים, טיפולי יופי, הגדלות בסוגים שונים, שיפוצים וכדומה; אך מתי בפעם האחרונה באמת התעמקנו בנושא? נשים רבות מתביישות להודות כי הן אינן חשות בנוח עם החזה שלהן – קטן מדיי, גדול מדיי, נופל מדיי, מלאכותי מדיי. אין סיבה להמשיך לטאטא את הנושא מתחת לשטיח. ידע הוא כוח – הגיע הזמן להחכים בכל הנוגע לחזה שלנו!

 

הגדלת חזה – ספרו לי עוד

ובכן, נתחיל בנושא המדובר והמוכר ביותר לאנשים בכלל ולנשים בפרט. הגדלות חזה נעשות בדרך כלל על ידי הכנסת שתלים מתחת לרקמות השד או לשרירי החזה. הניתוח יכול להתבצע עקב רצון עז למראה שופע, נשי ועסיסי יותר או לחילופין על מנת לתקן אי סימטריות מולדות. כדאי לדעת קיימים מספר סוגי שתלים להגדלת החזה:

    • שתל סיליקון עגול גבוה – שתל זה מקנה מראה די מלאכותי, של חזה המונח החזיות פושאפ יקרה (כם ללא חזיה כלל כמובן) בשל צורתו העגולה והמיקום הגובה שלו ברקמת השד/שריר החזה.
    • שתל סיליקון עגול נמוך – גם שתל זה עגול כמובן אך המילוי בו רך (אלא אם בוחרים מילוי קואיזיבי) המיקום הנמוך יותר בשד מקנה מראה טבעי יותר. במידה ותביאי מילוי קואזיבי יש לקחת בחשבון שמרקמו מעט קשה יותר ולכן התושה הפיזית פחות טבעית אך הוא עמיד יותר.
    • שתל סיליקון פוליאוריתן – שתלים מסוג זה ידועים בסיכויים הנמוכים שלהם להיווצרות קופסית, סיבוך אפשרי בניתוח הגדלת חזה. הקופסית גורמת לשד להיות קשה ואף כאוב.

 

האם ניתן להגדיל את החזה ללא שימוש בשתלים?

שאלה מעולה! הטכנולוגיה של היום מאפשרת הגדלת חזה בעזרת שומן גוף עצמי. יש לציין כי השיטה הנ״ל מתאימה בעיקר למי שזקוקה לתיקוני אי סימטריה קלים או למי שאינה מעוניינת בהגדלה דרסטית ומשמעותית. כמובן שאם את בעלת מבנה גוף רזה מאד לא תוכלי להעזר בשיטה הזו.

 

הרמת חזה

הרמת חזה הוא ניתוח אשר הולך וצובר פופולריות בשנים האחרונות בעיקר בקרב נשים אשר עברו לידות והנקות מרובות והחליטו שהן ״סוגרות את הבאסטה״. ניתוח להרמת חזה הוא ניתוח אסתטי לגמריי אשר הסיבות לו רבות ומרובות, כמובן שעיקר המתנתחות מגיעות עקב חוסר ביטחון הנובע ממראה נפול של השדיים. הניתוח מניב תוצאות מדהימות אחריו נשים רבות חוזרות להרגיש עוצמתית ובטוחות בעצמן.

 

הקטנת חזה

כמובן יש גם את צידו השני של המטבע – הקטנת החזה. כמובן שגם כאן קיימות סיבות רבות לניתוח אך חשוב לציין כי לעיתים הסיבה להקטנת חזה אינה אסתטית אלא רפואית. חזה כבד וגדול עלול לגרור כאבי גב חמורים, עייפות וחוסר נוחות. בנוסף ישנן נשים אזר מובכות ממראה החזה שלהן ואף סובלות מבעיות בדימוי העצמי.

 

אז מה היה לנו כאן?

ובכן, כל מה שקראתן כאן גבירותיי היה ממש על קצה המזלג, עולם האסתטיקה בשיאו, טיפולים אסתטיים לחזה בפרט פורחים אך חשוב לדעת את כל הפרטים לפני שקובעים תור. בכדי לקבל מידע איכותי ומלא מומלץ להכנס לאתר http://beautynow.co.il ולקבל את כל הפרטים אשר חסרים לכן. בהצלחה!

טיפולי יופי בחזה

אולי תאהבו גם את

שתי בנות מציגות פאות
פאות איכותיות

פאות איכותיות לא קל למצוא בכל מקום, וגם לא מדובר בהוצאה קטנה כשמדובר בשיער איכותי ואמיתי שנעשה באופן אישי עבור כל מי שזקוקה לכך. אז

קראו עוד »
טיפול בצלקות אקנה
טיפול בצלקות אקנה

אקנה היא מחלת עור נפוצה שגורמת לפצעונים וצלקות. הצלקות יכולות להיות קטנות או גדולות, שטוחות או בולטות, ורדרדות או לבנות. המאמר יפרט את דרכי הטיפול

קראו עוד »