חיפוש

3  רעיונות כדי לחיות בבית ולהרגיש בטבע – עיצוב פנים כפרי שמרגיש אחרת

מכירים את התחושה הזו, שאתם נכנסים לצימר בצפון? כל הטבע הזה מסביבכם, בקתות העץ, קירות העץ, האדמה מתחת לרגליים שלכם, האוויר הנקי? איך כל האווירה הזו נוצרת בכלל? במילה אחת אפשר להגיד טבע. ביותר ממילה אחת, נצטרך כבר כתבה שלמה בשביל זה. הנה הרעיונות שלנו להכניס את הטבע לבית, רק בלי הבוץ.

 

עץ מתעד

הכותרת לא מטעה ולא מבלבלת. אי פעם חשבתם איך לשנות את תצוגת התמונות שלכם בבית? ניסיתם פעם לנדוד הרחק ממסגרות העץ המקובלות, ושפוט להשתמש בעץ? אם לא אז הגיע הזמן, תמונה על עץ היא אפשרות אמיתית, דינמית וזמינה במגוון ענק של גדלים וצורות. אתם יכולים לבחור הדפסה ריבועית או מלבנית, או להרחיק לכת להדפסה על גבי משושי עץ. עץ בכל מקום, ועכשיו גם בשביל התמונות שלכם והאופי של כל חדר בבית.

 

כלי שתייה ואכילה מעץ

אולי לא סכין שעשוי במלואו מעץ, אבל סכו"ם מעץ ובתוך זאת סכין עם ידית עץ? אם כבר סכום, בואו נשלב גם כוסות מעץ. כוסות מעץ נעשות בדרך כלל מבמבוק טבעי. למעשה, חותכים את הבמבוק לחוליות הצמח ואז משייפים אותם לצורת כוס, מכסים בציפוי עמיד מים והנה לכם. לסעוד ולשתות מהטבע בכל יום מחדש.

 

בקבוקי פרחים

ניתן להזמין ממגוון ענק של אתרים בקבוקונים מלאים בפרחי בר מיובשים. זה אולי קטן וצנוע, אך זו דרך נהדרת להכניס מזכרות קטנות מהטבע, שמחזיקות לאורך זמן. פתיחה של הבקבוק תשחרר לריח חדר נעים של פרחים מיובשים ותכניס לחדר את הנינוח המתוק והמרענן של צמיחה.

 

הנדידה לטבעי

מוצרים אלו הם רק דוגמאות קטנות למגוון הענק שיש לרהיטי עץ טבעי. תוכלו למצוא פמוטי עץ, ערכות של צלחות וכל הגשה מעץ והיד עוד נטויה. אפשר להרחיק לכת עד לדברים הגדולים והיקרים, אך הטבע והתחושה הטובה כלפי עצמינו לשימוש שטבעי נמתא בדברים הקטנים. תוכלו למצוא ברשת מוצרי טואלטיקה כמו מברשות שיניים, מברשות לשיער ועוד מצורים רבים שנעשים בדרך טבעית.

 

חוטבים את הדרך

שינוי התפיסה בעיצוב הבית עבר דרך ארוכה מאוד בשנים האחרונות. עם כל החידוש וסגנונות העיצוב המודרניים והעתידניים שיש בשוק ובכותרות, לתוך אלו משתלבים בקלות רהיטי עץ ואף מכתיבים את הלך הרוח של עיצובים אלו. תהליך זה קורה מתוך ההבנה שהטבע הוא חלק ענק מחיי האדם על פני כדור הארץ, ושילוב של עץ, טבע וכפר מזכירים לנו מאיפה הגענו אל תוך סביבת המחייה האורבנית המוכרת לנו.

אל תשכחו לא להגזים – להעמיס את הבית במוצרים טבעיים בעיצוב כפרי יכולים להפוך אותו למוזיאון. תתחילו בקטן, תקבלו השראה ולאט לאט, תראו איך אתם מעצבים סגנון כפרי ייחודי רק לכם.

עיצוב פנים

אולי תאהבו גם את