חיפוש

3 רעיונות למתנות מעשיות לאמהות טריות

יש היצע רחב של מתנות שאפשר להעניק לאמא טרייה לאחר הלידה, אבל רק מעטות מהן נחשבות למעשיות. יצאנו לברר מהן המתנות השימושיות והחיוניות ביותר שכל אמא טרייה תשמח לקבל, כדי להעלות את המודעות בנושא ולהפחית את הסיכוי לקבלת זר פרחים משעמם או מתנות אחרות שיתגלו כלא שימושיות בעליל.

 

מארז אלכוהול מפנק

זה הרי ידוע שלנשים הריוניות יש תמיד חשק לצרוך את המאכלים והמשקאות שאסורים במהלך ההיריון. מדובר לפעמים מגשי סושי עם דגים נאים, יין איכותי או קוקטייל חמוץ מתוק. לקחנו את העובדה הידועה הזו והבנו שהמתנה המעשית ביותר שקשורה אליה היא מארז אלכוהול מפנק.

שכן, האמא הטרייה יכולה לצרוך לאחר הלידה אלכוהול. סביר להניח שזו לא תמצא את הזמן לעבור בין חנויות האלכוהול שנמצאות בקרבת ביתה, פשוט בגלל שהיא תהיה עסוקה בגידול התינוק. כאן, אתם נכנסים לתמונה. פשוט בגלל שתוכלו להעניק לה מארז אלכוהול שיסגור לה את הפינה ויהפוך את שעות השינה של הבייבי ל"שעות שמחות".

מארז אלכוהול מפנק

מארז מתנה ליולדת (מתאים ללידת בן ובת)

זה אולי יישמע כברור מאליו עבור מי מכם שיודעים דבר או שניים על לידה, פשוט בגלל שמתנה זו הפכה להיות לבסיסית. כל אישה יודעת שאמא טרייה תשמח לקבל מארז מתנה ליולדת  שיכלול בגדי תינוק מתוקים, שמיכה, מחזיק מוצץ ופריטים חיוניים אחרים שצריכים להיות בקרבת מקום בחודשים הראשונים שלאחר הלידה.

 

בובה רכה ושוקולדים

כל אמא מגלה בשלב מסוים מהו הדבר שמרגיע ביותר את הבייבי שלה. יש מי שנרגעים באמצעות מוצץ, בעוד אחרים זקוקים לחיבוק מנחם של בובה פרוותית. ההמלצה שלנו היא לבחור במתנה בסיסית שתנחם את האם והבייבי כאחד. מדובר ברכישה של בובת דובי רכה לבייבי ושוקולדים לאם. אל תטעו לחשוב שזוהי מתנה להולדת בן בלבד, שכן היא מתאימה גם לבנות שישמחו להתכרבל עם בובת מיני מאוס או כל בובה רכה אחרת.

 

שימו לב – יש פרטים שצריך לשים לב אליהם בעת בחירת המתנה

רגע לפני סיום המדריך, חשוב לציין בפניכם שבחירת מתנה לאם טרייה מצריכה היכרות עם כמה נקודות חשובות. מי מכם שיבחרו למשל להעניק אלכוהול ליולדת, צריכים לבדוק אם היא מניקה. שכן, אימהות מניקות צריכות להימנע מצריכת אלכוהול במינון גבוה. במצב שכזה, כדאי לבחור במתנה אחרת שתתאים יותר, כמו בובה רכה ושוקולדים או מארז ליולדת.

 

השורה התחתונה – זה הזמן לבחור את המתנה המעשית שלכם

בחירה במתנה לאמא טרייה צריכה להיעשות תוך סינון המתנות שנחשבות למעשיות ושימושיות. כותבי מדריך זה ביצעו את הסינון עבורכם, כך שתצרכו רק לבחור את המתנה המתאימה ביותר לאם האהובה. נדגיש בהזדמנות זו שמומלץ לבחור מתנה זהה לכל יולדת מעתה ואילך, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שבחרתם נכון בכל פעם מחדש.

מתנה לאם טרייה

אולי תאהבו גם את

מתי כדאי לקנות באינטרנט?
מתי כדאי לקנות באינטרנט?

גולשים רבים תוהים לא פעם לגבי הזמן המתאים ביותר לביצוע רכישות באתרי האינטרנט השונים. שכן, זה ידוע שיש תקופות בשנה שנחשבות למשתלמות יותר. מדריך זה

קראו עוד »