4 אטרקציות שנכנסו לאופנה ב-2021

אופנות באות ואופנות הולכות, ככה זה בטבע.

זה נכון לבגדים, נכון למקומות עבודה וגם לעולמן של האטרקציות.

אטרקציה יכולה להיות חדשה – להיכנס לעולמנו בסערה וישר להיות באופנה.

בנוסף, אטרקציה יכולה להיות קיימת כבר עשורים, וכל כמה שנים פתאום לחזור לאופנה מבלי שנשים לב.

בשנים האחרונות נכנסנו לאופנה אטרקציות משני הסוגים, הרבה "בזכות" הקורונה אשר מנעה מאיתנו ליהנות משלל פעילויות שנהגנו

לעשות.

 

אטרקציות חדשות בתחום הבידור

מופעי זום

הגבלות ההתקהלות בזמן הקורונה, ובמיוחד הסגרים, הביאו את האומנים לחפש דרכים אחרות להגיע לקהל. בפרט, אמני חושים וסטנדאפיסטים, אשר הדרך היחידה שלהם לעשות את עבודתם היא מול קהל. כך נולדו מופעי זום. אטרקציה זו יכולה להיות מותאמת לילדים וגם כ- אטרקציות למבוגרים. להופעה מסוג זה קיימות מספר יתרונות לצרכן: ראשית, כרטיס להופעה כזו לרוב יהיה זול בהרבה מכרטיס להופעה חיה באולם. בנוסף, מה נוח יותר מלהישאר בפיג'מה, לשבת בספה או  לשכב במיטה ולהנות מהופעה חיה במיוחד בשבילך?

 

הופעות ביתיות

אומני בידור כגון זמרים ואומני חושים, מצאו דרך נוספת להתגבר על איסור ההתקהלות. בתקופות שמותר להתקהל עד כ- 100 אנשים או פחות, אטרקציית ההופעות הביתיות החלה לשגשג. איך זה עובד? מזמינים את הזמר (או האומן בתחומו), משלמים לו את המחיר הנדרש והוא מגיע אליכם עם כל הציוד והרצון להופיע מול קהל חי. מומלץ לארגן ערב כיף עם חברים ומשפחה, להתחלק בהוצאות ההופעה וכך יוצא ערב מהנה בעלות סבירה לכל כיס.

 

אטרקציות קיימות שנכנסו לאופנה

סאפ

סאפ הוא דוגמא לאטרקציה אשר קיימת כבר מאות שנים, ולאחרונה נכנסה חזק לאופנה. זהו בעצם גלשן עמידה, אשר מתניידים אתו בים בעזרת משוט. זהו ספורט בריא לגוף, מהנה ומלבד אישור יציאה מהבית וים שטוח ניתן לעשוק בו בכל שעות האור. למידת החתירה עם הגלשן עלולה להיות מתסכלת לפרק זמן קצר, אך כאשר תופסים את העניין, החוויה נהיית מהנה ואף בריאה. הגלישה מערבת כ- 100 שרירי גוף, שיפור יכולת אירובית ושיפור הקואורדינציה. לכן כדאי להתייעץ עם רופא לפני שמתחייבים ומתמכרים לענף זה.

 

חדרי בריחה

חדר הבריחה (אסקייפ רום) הוא אטרקציה מצליחה מהשנים האחרונות כאשר כיום קיימים מתחמים כמעט בכל מקום בארץ. זהו משחק בו המשתתפים נעולים בחדר, על מנת לצאת ממנו הם צריכים לפתור חידות בעזרת רמזים וחפצים שנמצאים באותו חדר. לחדרי בריחה שונים יש נושאים ייחודיים ורמות שונות. למשל – מסע אל העבר, אבירים, מרגלים וכדומה. כל חדר מותאם לגילאים שונים. בשנתיים האחרונות, אטרקציה זו נכנסה לאופנה ברמה שכבר מעטים האנשים אשר לא התנסו. אם אתם בין מעטים אלו, אנו ממליצים לכם להזמין חדר ולהיענות לאתגר!

 

לסיכום

לסיכום, בשנים האחרונות נכנסו שלל אטרקציות לאופנה. השנתיים האחרונות הן בסימן קורונה והגבלות, לכן חלק מן האטרקציות מושפעות מכך באופן ישיר ואחרות באופן עקיף.

 

מחשב נייד

אולי תאהבו גם את