חיפוש

4 דרכים להפוך את שולחן החג לאופנתי

עלייתן של הרשתות החברתיות לאוויר הובילה לתחרות סמויה בכל הנוגע לעיצוב שולחנות החג. שכן, רבים מאתנו משקיעים זמן רב ומחשבה בהפיכת השולחן לאופנתי, כאשר המטרה העיקרית היא להשרות אווירה נעימה בסלון ולגרוף כמה שיותר לייקים, שיתופים ותגובות.

מדריך זה עולה לאתר כדי להעלות את סיכוייכם ליהנות משני העולמות הללו. הישארו כאן ותגלו מהן 4 הדרכים שיסייעו לעצב שולחן חגיגי ואופנתי במיוחד.

 

דרך ראשונה – תשלבו צבעים

הימנעו מעיצוב בנאלי שמאופיין במפה לבנה עם עיטורים בסיסיים. שכן, מדובר בעיצוב מיושן שרחוק מלהיות אופנתי. שולחן חג מושלם צריך להיות צבעוני ועליז. נציין שתוכלו להביא לתוצאה זו תוך פריסת מפה בגוון אחיד (הימנעו מבחירה במפות עם הדפסים) והוספת אלמנטים בצבעים שישתלבו היטב. מדובר לצורך הדוגמא בנרות, מפיות וכוסות.

דרך ראשונה – תשלבו צבעים

דרך שנייה – תשקיעו בכלי הגשה ייחודיים

כל אחד יודע שכלי הגשה יפים הופכים את שולחן החג לאסתטי ואופנתי, אך מעטים הם אלה שמחזיקים בכלי הגשה שתואמים לאופנה הקיימת. אם אתם מרגישים צורך לרענן את כלי ההגשה, הכוסות או סטים צלחות שיש בביתכם, עליכם להתבונן כבר עכשיו בקטלוגים של מותגים מוכרים.

שכן, אלה יציגו בפניכם את הדגמים המעוצבים שישתלבו היטב עם שולחן החג. דעו שיש כלים מסוימים שהפכו להיות כלי הגשה לכל דבר ועניין. מדובר למשל בסירים ששימשו בעבר למטרות בישול בלבד. כיום הם מונחים במרכז השולחן, במקום של כבוד, היות והם עוצבו בהשקעה רבה.

 

דרך שלישית: תוסיפו סידורי פרחים

זה הזמן למצוא וואזה מעוצבת ולבחור בסידורי פרחים שישדרגו את שולחן החג שלכם. חשוב לציין שגם כאן יש עניין של טרנדים. לכן, תצטרכו לבדוק מראש מהם סוגי הוואזות העדכניים? אילו צבעים נחשבים לאופנתיים? ומהם סידורי הפרחים שישתלבו היטב עם העיצוב הכללי? נחסוך לכם בזמן ונסביר שכדאי לבחור בסידורי פרחים טריים לצד יבשים. שכן, זהו השילוב האופנתי החם ביותר שנראה על גבי שולחנות האירוח.

דרך שלישית תוסיפו סידורי פרחים 

דרך רביעית: תקפידו על נגיעות אישיות

אי אפשר לעסוק בעיצוב אופנתי של שולחן החג, מבלי לציין מילה או שתיים על טאץ' אישי. שכן, מדובר בטרנד שהולך אתנו בשנים האחרונות. משפחות רבות מניחות פריטים מיוחדים במרכז השולחן או לצד הצלחות. מדובר לצורך הדוגמא באפשרויות הבאות:

  1. נשיקת מרנג, שוקולדים או סוכריות גומי
  2. כרטיסי ברכה שמונחים על גבי הצלחת וכוללים ברכה אישית לכל אחד מהמוזמנים
  3. מחזיקי מפתחות מעוצבים עם תמונה משפחתית שכל אחד יכול לקחת בסיום הארוחה

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן 4 הדרכים שיהפכו את שולחן החג שלכם לאופנתי. כעת אתם יודעים מה עליכם לעשות, כדי ליהנות מערב חגיגי ובלתי נשכח. זו העת ליישם את הדרך (או הדרכים) המתאימות לכם ביותר, לצלם את התוצאה ולהעלות את התמונה לרשת.

4 דרכים להפוך את שולחן החג לאופנתי

אולי תאהבו גם את