4 הדרכים הכי קלות לשדרג את הסטייל שלכם

כבני אדם, אנחנו תמיד מחפשים דרכים לשפר את עצמנו ואת חיינו. עם זאת, אפילו עם כל הטכנולוגיה הזמינה היום, לפעמים זה פשוט לא אפשרי לשנות משהו בעצמך שאתה באמת רוצה. אז מה אתה עושה כשאתה לא יכול לשנות את המראה שלך, אבל אתה תמיד יכול לשנות את הסגנון שלך? אתה מוצא דרך אחרת לבטא את עצמך!

 

היה ספציפי עם מטרות הסגנון שלך

לעתים קרובות אנו נתקעים בשיחת "האם אני יכול להיות יותר" בכל הנוגע לסגנון. ממה אני יכול להיות יותר? מה זה בכלל אומר? התשובה הקצרה היא שאנחנו לא יודעים, אבל אנחנו רוצים להיות יותר. זו הסיבה שאנחנו צריכים להיות ספציפיים לגבי מטרות הסגנון שלנו. אנחנו לא יכולים להיות מה שאנחנו רוצים להיות כי זה יהיה מגביל. במקום זאת, עלינו להיות מי שאנחנו רוצים להיות ולהיות בסדר עם להיות "עדיין לא שם".

 

תמיד ללבוש צבעים משלימים

זה יכול להיות ממש קל לקחת שני צבעים שונים ולהתאים אותם יחד בשיער, באיפור ואפילו על צג המחשב. עם זאת, זה יכול לגרום לך להיראות כאילו יש לך שתי אישיות שונות. כדי להימנע מכך, לבשו תמיד שני צבעים שונים אחד ליד השני. נסה להתאים את האדום או הכחול שלך או הכתום שלך עם סגול או ירוק. זה עוזר לך להימנע מלהראות כאילו יש לך שתי פרסונות שונות המתרחשות בו זמנית.

 

עזוב את החליפה והעניבה למראה מודרני יותר

אנחנו מאוהבים במראה "חליפה ועניבה". זה קלאסי, זה אלגנטי, וזה מוסיף הרבה קלאסה לכל חדר. אנחנו בהחלט אוהבים איך זה נראה כשעושים אותו נכון. למרבה הצער, זה יכול להיות קשה לעשות את זה נכון בפעם הראשונה. לכולנו יש סוגי גוף וסוגי לבוש שונים שמתאימים לנו ביותר.

כדי להימנע מלהיראות כמו פוזר, הימנע תמיד מללבוש את החליפה והעניבה כשאתה באמת יוצא לעיר. במקום זאת, נסה תלבושת נינוחה יותר כמו כפתור או זוג פשוט של חאקי. אם אתה יוצא לאכול, במקום ללבוש ז'קט או חליפה, פשוט תלבש ז'קט ועניבה. אתה לא מנסה להיראות כמו איש עסקים ראוי או גברת ראויה. אתה מנסה להיראות כמוך.

 

להחליף משקפיים

אם אתה מרכיב משקפיים, אתה יודע שהם יכולים להיות קוץ בתחת. לכולנו יש גדלי גלגל עיניים שונים, ולפעמים ממש קשה למצוא את המסגרת המתאימה. אם יש לך ראש ממש גדול, למשל, ייתכן שיהיה לך ממש קשה למצוא זוג משקפיים שמתאימים היטב.

כדי להימנע מלהיראות כמו זועף, נסה תמיד זוגות משקפיים שונים לפני שאתה רוכש אותם. אתה לא רוצה לגמור עם התאמה גרועה שהורסת לך את היום. לקניית משקפיים שיתאימו בול יש את חנות משקפיים אשקלון.

 

סיכום

סגנון הוא בחירה, ואתה תמיד יכול לשנות את הסגנון שלך אם אתה רוצה. בין אם אתה רוצה להיראות יותר כמו הסלבריטאי האהוב עליך או שאתה רוצה להתלבש בצורה יותר קלאסית, יש דרכים לעשות זאת.

עם זאת, לפני שמתחילים בדרך לשדרוג הסגנון, חשוב לדעת מה ההבדל בין רצון לשנות את המראה שלך ובעצם היכולת לשנות את המראה שלך. ישנם מצבים רבים שבהם לא ניתן לשנות את המראה שלך, אבל אתה תמיד יכול לשנות את הסגנון שלך.

לשדרג את הסגנון שלך

אולי תאהבו גם את

משקפי שמש מסוגננים
8 רעיונות לאקססוריז לגבר

אביזרים ממלאים תפקיד מרכזי בשיפור הסגנון של הגבר ובהוספת נגיעה ייחודית למראה הכללי שלו. משעונים קלאסיים ועד לכובעים מסוגננים, יש מגוון רחב של אביזרים זמינים

קראו עוד »