חיפוש

4 טיפים לתכנון אירוע בת מצווה מלא בסטייל

איזה כיף זה בת מצווה, אתם וודאי זוכרות את בת המצווה שלכם שהייתה מזמן. אבל, היום זה אחרת, זה לא כמו פעם. היום זו ממש הפקה בסגנון חתונה מינימום. כלת בת המצווה לא רק צריכה לבחור את השמלה היפה שלה, אלא צריכה להיות אטרקציה מעניינת שכולם ידברו עליה. אז אך עושים את זה הכי נכון? מוזמנים ומוזמנות להיכנס לעולם בת המצווש.

 

אמא לא לנדנד

כשבת המצווה מגיעה לגיל הבגרות, היא רוצה בדר"כ להחליט לבד על דברים. אז נכון, יש דברים שהיא לא יכולה. אבל, מסיבת בת המצווה שלה היא בהחלט שלה והיא יכולה להתייעץ איתך אמא יקרה על מה הכי כדאי ומה הכי שווה. אבל, בבקשה אמא, תני לה להתנסות, לבדוק ואולי גם להחליט מה היא תרצה לעשות במסיבה שלה. כמובן שהכל בעזרתך. אבל, מרחב, היא צריכה מעט מרחב כדי להתבגר ולהחליט.

שבת מצווה

 

לחגוג בטבע או באולם?

אם הילדה בקטע של הטבע, אז עכשיו זה הזמן הכי טוב לחגוג בחוץ. חודשי האביב והקיץ יכולים להיות מושלמים לחגיגות בת המצווה, רק זכרו שיהיה נעים, וזה אומר שעדיף להתחיל את בת המצווה בשעות הערב, כך הבריזה גם תשמח לחגוג עם כלת בת המצווה. ואם בכל זאת אתם מעדיפים אולם, אז בדקו היטב את הקרב שלו לעיר המגורים והאם יש תחבורה שמגיעה עד לאולם, או לפחות קרוב אליו.

 

אטרקציה – איך אפשר בלי

אחת הסיבות שבנות עושות בת מצווה, היא בכלל האטרקציות. היום יש מבחר עצום של אטרקציות לבת המצווה, זה יכול להיות ציור או קריקטורה על חולצות, כובעים, סדנת תכשיטים, איפור וכן הלאה. מה שהכי חשוב זה שהילדה תבחר את האטרקציה שהיא הכי מתחברת אליה. בסוף זה האירוע שלה.

לחגוג בטבע

 

אוכל – הדבר הלא פחות חשוב משאר התכנונים

מה יהיה בתפריט? זה פרט חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון, ולתכנן אותו מראש. דאגו לבדוק ולשאול בין האורחים האם יש רגישות כלשהיא, לחלב, גלוטן, האם יש משהו צמחוני טבעוני. ולפי זה הכינו תפריט. כך לכל אחד מהאורחים יהיה מה לאכול. חשוב ורצוי מאוד להתחשב בזולת.

 

לסיכום

אירוע בת המצווה זה טרום חתונה, ולכן חשוב מאוד להיערך מראש ובהתאם. אם זה לתת לילדה לבחור את מה שהיא רוצה, איפה תהיה בת המצווה אולם או בחוץ, בטבע? מה התפריט שיהיה ויוגש באירוע. ובכלל מה שהכי חשוב זה שהילדה, שהיא כבר נערה תשמח ותחגוג עם החברים והאורחים כמה שיותר.

בסופו של דבר מדובר באירוע של פעם בחיים שזוכרים אותו לעוד שנים רבות. אז אם החלטתם לערוך מסיבה גדולה או קטנה זה לא משנה, הדבר העיקרי והחשוב ביותר זה שיהיה לה בשעה טובה ובמזל טוב. החגיגה האמיתית מתחילה כאן רוקסן מועדון לבת מצווה בראשון לציון – רוקסן.

מזון

אולי תאהבו גם את