חיפוש

4 סוגי צמחיה מלאכותית שיתאימו לעיצוב הבית

נמאס לכם להרוג עציצים? רוצים פעם אחת ולתמיד שתהיה לכם פינה ירוקה בבית מבלי להיכנס לחרדה על גורלם של הצמחים שלכם? אין לכם מספיק זמן להיות בבית כדי להצליח לדאוג לעציצים הגוססים? צמחייה מלאכותית היא הפתרון עבורכם. לעיתים היא אף יותר טובה מצמחייה רגילה, והחלק הכי נוח – לא צריך לדאוג יותר מדי, אלא רק לרכוש וליהנות מהיופי. במאמר זה נציג 4 סוגי צמחיה מלאכותית שיתאימו לעיצוב הבית

 

איזו צמחייה עליי לבחור?

יצרני צמחים מלאכותיים לרוב מחקים צמחים טבעיים ויוצרים אחרים בדמותם. צמחים מלאכותיים אמנם לא זקוקים למים ולשמש, אך הם נראים טבעיים ככל צמח רגיל. על כן, רצוי לבחור את הצמחים המלאכותיים שלכם בהתאם למראה ולגודל המיקום בו אתם רוצים להציב אותם. ככלל, צמחיה מלאכותית לא דורשת מאיתנו דבר בהתאמה שלה לבית – אין צורך להתחשב בתנאי שמש וצל, אלא פשוט לבחור מה שאוהבים ומה שנראה לנו טוב.

עציצים

 

1 – במבוק מלאכותי

כאמור, מאחר וצמחייה מלאכותית מחקה צמחים אמיתיים, גם הבמבוק המלאכותי ייראה כמו במבוק אמיתי. עץ הבמבוק מוסיף אווירה טרופית לבית ומעניק תחושה קיצית, שמתאימה למזג הישראלי ברוב חודשי השנה. מומלץ להשתמש בבמבוק בחללים פתוחים או באזורים מרווחים כדי שיהיה מקום לעלים להתפרס בכל כיוון.

 

2 – דקל מלאכותי

דקל מלאכותי גם הוא עציץ גבוה ומלא בשלל עלים גבוהים. כמו הבמבוק, רצוי למקם אותו במקומות מרווחים יחסית ופתוחים. הדקל מאופיין בעלים רחבים ודקים, שיכולים להוסיף נוי לכל חלל בביתנו. הדקל, צמח אופייני בישראל, מוסיף ללא ספק אנרגיה נעימה לכל מקום שהוא נמצא בו. את הדקל המלאכותי מומלץ לשלב עם אגרטל מיוחד לבחירתכם, רק אל תשכחו להתאים את צבע האגרטל לשאר הרהיטים בבית.

צמחים טבעיים

 

3 – צמח מונסטרה מלאכותי

מונסטרה הוא עציץ גבוה וגדול. עליו הינם גדולים ורחבים, בצבעים כהים, הקצוות שלו מעוגלים ובעלים קיימים חריצים גדולים שהופכים את העלה למעין יצירת אומנות מרתקת. המונסטרה הוא עציץ אקזוטי ומרהיב שמוסיף חן ואופי לכל מקום שבו תבחרו להציב אותו. מדובר בצמח פראי שלרוב לא תמצאו בסביבת מחייה רגילה. רכישת מונסטרה מלאכותית ללא ספק יכולה להוסיף אופי, צבע ועניין לביתכם.

 

4 – צמח פיקוס מלאכותי

צמח הפיקוס הוא פופולארי גם אצל מגדלי הצמחים האמיתיים. הפיקוס הוא צמח ששורד גם במצבים הכי קשים, והפיקוס המלאכותי ישרוד עוד יותר. צמח הפיקוס המלאכותי דומה בגרסתו המלאכותית לגרסה המקורית. הוא מאופיין בגזע עבה ומחוספס, ועליו עלים רבים וירוקים במיוחד. העלים של הפיקוס מוגדרים כבשרניים וגדלים זוגות-זוגות לאורך כל הגזע. הפיקוס המלאכותי מגיע בצורה טבעית ואותנטית לחלוטין, ומשתלב בכל מקום שתניחו אותו. ההמלצה היא לרכוש פיקוס למי שהכי מעוניין במראה אותנטי ומשמח.

צמח פיקוס מלאכותי

אולי תאהבו גם את