חיפוש

5 טרנדים מגניבים לשמלות כלה

מאז שהמלכה ויקטוריה התחתנה במאה ה-19, אנחנו לובשות שמלות כלה לבנות בחתונות שלנו. כנראה שהמלכה ויקטוריה בעצמה לא הייתה מעלה על דעתה כמה גיוון יהיה בשמלות כלה במאות הבאות אחריה. אז, מה שמלות הכלה צופנות לנו השנה?

 

ניוד זה הלבן החדש

אוקיי, אפשר להתקדם מהלבן של המלכה ויקטוריה ולהחליף לצבעים קצת יותר מעודכנים. אחד הצבעים הכי חמים בבגדי הכלות לאחרונה הוא צבע ניוד. כמובן שהמונח ניוד הוא קצת חמקמק ותלוי בגוון העור, אבל יש לו גוונים רבים שמתאימים לכל צבעי העור. חשוב לזכור שאם יש לך עור מאוד בהיר, כדאי לבחור גוון ניוד טיפה כהה יותר מגוון העור שלך כדי שלא תיראי חיוורת. אם יש לך עור יותר כהה התברכת בכך שכל גוון של ניוד יהיה יפה עליך. 

 

לא דופקות חשבון

משהו שנראה לאחרונה על מסלולי שבועות האופנה של בגדי הכלות, בהם מעצבים ישראלים מככבים, זה שמלות לא קונבנציונאליות ושילוב של אביזרים מחומרים שאנחנו לא רגילות לראות. כאמור, מאז המאה ה-19 הרבה השתנה וכבר לא מצפים מאיתנו להיראות כמו עוגת קצפת בחתונה שלנו. היום יש טרנד של שילוב חומרים כמו עור בחלקים קטנים של השמלה, כמו כתפיות או פיתוחי בדים, כדי ליצור מראה אדג׳י יותר. 

 

סימטריה זה לחלשות

עוד טרנד מבורך הוא שמלות אסימטריות. גם הטרנד הזה שייך לצד האדג׳י יותר על ספקטרום הכלות, אבל הוא מאפשר יצירתיות אינסופית. אסימטריה יכולה לבוא בכל מיני חלקים של הגזרה כמו למשל שמלות עם שרוול אחד, שמלות עם כתפייה אחת שמוטה, שמלות עם שסע בצד אחד או שמלות עם מכפלת אסימטרית. אפשר גם ללכת על כמה קווים אסימטריים בשמלה אם בא לך ממש להתפרע עם הסגנון. 

 

טול טול ועוד טול

אחד הטרנדים החמים בבגדי הכלה והערב בכלל הוא שמלות טול. טול הוא בעצם סוג של רשת מאוד עדינה שיכולה להיות עשויה או ממשי, או מחומרים סינתטיים. יש לטולים המון סוגים ורמות קשיחות כאלה ואחרות. טולים קשיחים יכולים להגיע למראה קצפתי אם משתמשים בהם בצורה לא נכונה, אבל יכולים ליצור קונסטרוקציות מאוד מיוחדות כשיודעים להשתמש בהם. טולים דקים יותר מתאימים ליצירת מראה מרחף למי מאיתנו שרוצה להרגיש כמו פיה קסומה ביום חתונתה. 

 

שמלות מעיל

כן כן, אפילו בחום המהביל של ישראל, כלות רבות רוצות שמלות עם שרוולים בעלות מראה מעילי מעט. בהרבה מהעיצובים הכתפיים חשופות והשרוולים מחוברים לשמלה רק בבית השחי וכך נוצר מראה קליל בכל זאת. הטרנד הזה כמובן לא מתאים לכל עונות השנה בארץ וצריך לחשוב עליו בהתאם לתאריך החתונה. 

יש אינספור דרכים לחדש בשמלות כלה, כל כלה יכולה למצוא את הייחוד שלה במגוון השמלות הרחב שיש היום. 

אולי תאהבו גם את