חיפוש

5 סוגי שמלות שחובה ללבוש באירועים

כולנו מכירות את זה, יש לנו אירוע מתקרב שמתדפק על דלתנו, ובמקום לשמוח בשמחת האירוע, אנחנו מוטרדות ממה נלבש. גם אם יש לנו כמה אופציות, זה תמיד מרגיש מבלבל ומלחיץ. אז, איזו שמלה כדאי ללבוש?

 

הלא מתאמצת

בינינו, מי רוצה להראות מתאמצת? כולנו רוצות להראות כאילו פשוט קמנו כך. גם כשמדובר באירוע חשוב, אנחנו לפעמים רוצות להראות קוליות ונונשלנטיות ולא כאילו באנו לאירוע שטיח אדום. אם בא לנו באמת ללכת על הקו הקול, אפשר לבחור בשמלה בגזרת טי שרט אבל מבד מגניב, או בד עם רקמה כלשהי. ככה גם יהיה לנו נוח וגם נבוא בשיק. 

 

הנוצצת

במידה וכן בא לנו להתגנדר, תמיד אפשר ואף מומלץ. בדים נוצצים או מבריקים יהפכו כמעט כל שמלה לסופר גלאמית. הגזרה של השמלה לא חייבת להיות מתוחכמת, זו גם יכולה להיות פשוט שמלה יפה לטעמכן. 

גם לנוצצים יש המון סוגים. יש בדים עם נצנצים, בדי פייטים, בדים עם חרוזים ואף בדים עם ניטים נוצצים למיניהם. גם המיקום של הנוצצים על השמלה יכול להשתנות משמלה לשמלה. יש שמלות שנוצצות לאורך כל הדרך וכאלה שנוצצת רק בחלקים מסוימים. מה שכן, תנצצי כמו הכוכבת שאת. 

 

החושפת

אם בא לנו לחשוף קצת עור, תמיד אפשר ללכת על שמלה חשופה במקומות כאלה ואחרים. מחשופי גב הם אחד הטרנדים הכי חמים בשמלות לאירועים עכשיו. כולנו מכירות אירועים בארץ, את נראית מדהים ואחרי שעה מתחילה לרקוד ומתה מחום. שמלות עם גב חשוף הן פתרון שיקי ומצנן. 

הבעיה היחידה עם מחשוף גב הוא מציאת חזייה מתאימה. למזלנו יש היום אין סוף פתרונות כמו מדבקות לפטמות, חזיות שנדבקות עם סיליקון וחזיות עם סגירה נמוכה. תמיד אפשר גם כמובן לוותר על החזיה אם את מרגישה בנוח. 

 

המקופלת

גם קפלים זה אחד הטרנדים החמים ביותר בבגדי ערב לאחרונה, במיוחד בדי פליסה. בדי פליסה הם בדים שעוברים תהליך חימום כדי לשמור על הקפלים שלהם, כך שלא צריך לגהץ ולדאוג מקימוטים. בדי פליסה יכולים להתאים למגוון רחב של גזרת ויש להם המון סוגים. בדי פליסה מתאימים במיוחד לשמלות בלי הרבה חתכים, נגיד שמלות בגזרה ישרה יחסית, כי כל היופי שלהם זה התזזיתיות והדינאמיות של הקפלים. 

 

העוטפת

בואו לא נשכח שמלות מעטפת. פעם היה נהוג לחשוב ששמלות מעטפת מתאימות רק לנשים מסוימות, אבל אנחנו באנו לשבור את המיתוס הזה. שמלות מעטפת יכולות להתאים לכל אחת, ויש להן מגוון מאוד רחב של גזרות. היופי בשמלות מעטפת זה שהן מתאימות במיוחד לאירועים בחורף או בסתיו, כשבאמת קשה למצוא מה ללבוש. אפשר ללבוש אותן עם ז׳קט ועדיין יהיה לך נעים כשתרצי להוריד אותו ולקרוע את רחבת הריקודים.

אולי תאהבו גם את