5 רעיונות מושלמים לעיצוב סלון הבית

הסלון הוא החלק הכי חשוב בבית, הוא מהווה מקום התכנסות לכל דיירי הבית או בני המשפחה, והוא המקום בו אנחנו נרגעים מכל טרדות היום. בשביל להפוך את הסלון לחלל  הכי נעים בבית, יש כמה טיפים עיצוביים שיכולים להקפיץ את החוויה שלכם במסגרתו. 

 

רהיטי וינטג׳

כולנו מכירים את הרגע בו אנחנו נכנסים לבית של מישהו בפעם הראשונה ומזהים את כל הרהיטים מיד. אנחנו בוודאי לא רוצים שזה יהיה המקרה כשנכנסים לבית שלנו. בשביל לייחד את הסלון שלנו, אנחנו יכולים להוסיף רהיט או כמה רהיטי וינטג׳.

זה לא חייב להיות רהיט גדול, כמו ספה, שיכתיב את הטון של כל החלל. זה יכול להיות משהו קטן כמו הדום, שולחן קפה או שידת צד. רהיטי וינטג׳ מגיעים עם סיפור משלהם ושובים את ליבו של כל מי שנכנס הביתה.

 

צמחים

צמחים הם גם אמצעי נהדר לקישוט הבית וגם בעלי סגולות נהדרות. צמחים רבים הם מטהרי אוויר ואם מגדלים בבית עצים קטנים הם גם מספקים חמצן. חוץ מזה שהצמח עצמו מוסיף חיות ותחושת טבע נפלאה בבית, אפשר גם להתאים לו עציץ מעוצב ולשדרג את המראה שלו אף יותר. כך תוכלו למקם עציצים בכל מיני מקומות בסלון ואולי גם על מעמדים לצמחים שיוסיפו עוד נופח לסלון. 

 

מסגור תמונות

מאז שהצילום בסמארטפון נכנס לחיינו, אנחנו בקושי מפתחים תמונות ועל אחת כמה וכמה, בקושי ממסגרים תמונות. שווה לעשות סיבוב בגלריית התמונות בטלפון, לבחור כמו תמונות משפחתיות מרגעים יפים ביחד, למסגר אותן ולתלות בסלון.

ככה תהיו מוקפים תמיד ביקרים לכם וגם תתנו טאץ׳ אישי לעיצוב הבית. כמו כן, המסגרות שתבחרו יכולות להתכתב עם עיצוב הסלון. אם אתם בוחרים בעיצוב מינימליסטי, אתם יכולים להשלים אותו עם מסגרות עדינות, אם אתם בוחרים בעיצוב אקלקטי אתם יכולים לשלב מסגרות מכל מיני סגנונות שונים. 

 

ריפוד חדש לכריות

בלי שכולנו שמים לב לזה, הסלון שלנו מלא בטקסטיל. בין אם זה וילונות, שטיחים או הספה שלנו, הכול עשוי טקסטיל שאפשר לשנות ולהחליף. ריפוד חדש לכריות יכול להיות שינוי קטן שגם לא קורע את הכיס וגם ילביש את הסלון שלכם בסגנון חדש ומעוצב. 

 

סידור ספרים לפי צבעים

ספרים רבותיי, ספרים. ספרים הם לא רק דרך נהדרת ללמוד ולהעביר את הזמן, הם גם יכולים להפוך לאלמנט עיצובי מקסים. סדרו את הספרייה שלכם לפי צבעים ופתאום תהיה לכם קשת בענן בתוך הסלון. אם יש לכם כמה מקומות בהם הספרים מסודרים, למשל כמה מדפי ספרים ולא ספרייה אחת גדולה, אתם יכולים לסדר כל פינה בצבע אחר. כך תוכלו להשיג זריקות קטנות של צבע בחלקים שונים של הסלון. 

אל תשכחו שאף החלטה עיצובית היא לא הרת גורל וכדאי פעם בכמה זמן לרענן את עיצוב הסלון בהתאם לתקופה.

אולי תאהבו גם את

אבן אוניקס
אבן אוניקס

אין הרבה אבנים מלכותיות ואציליות כמו אבן האוניקס. האבן השחורה והבוהקת משמשת לעיצוב יוקרתי ומלכותי עוד מימי קדם, וכיום נפוצה במיוחד עבור משטחי עבודה ומטבחים

קראו עוד »