7 מובילות אופנה לשנת 2021

כולנו מחפשות לפעמים השראות אופנה. לא פעם משעמם לנו מהלוק שלנו ובא לנו לחדש ואנחנו צריכות מישהי שתראה לנו את הדרך. השנה במיוחד, אחרי שנה שלמה שהיינו בבית, לרובנו בא לחדש את הסגנון שלנו. הנה כמה מובילות אופנה שיראו לנו איך לעשות את זה.

 

קיארה פראני

האם המייסדת של כל משפיעניות האופנה היא קיארה פראני. פראני, עם שלושה עשר מיליון עוקבים באינסטגרם, כובשת את העולם צעד אחר צעד. פראני שהתחילה בתור עוד אינפלואנסרית, הפכה עם השנים למעצמה ענקית. מלבד עמוד אינסטגרם משגשג ושיתופי פעולה עם מותגי יוקרה, לפראני יש גם קו אופנה משל עצמה. 

 

קמילה קוהלו

קוהלו גרה בלוס אנג׳לס אבל היא מגיעה אלינו מברזיל. קוהלו היא מעצבת בחסד ועבדה עם בתי אופנה כמו דיור וטורי ברץ׳. היא לא רק מעצבת, היא גם שגרירה של העמותה למלחמה באפילפסיה, ומנסה לשנות את הסטיגמה בנוגע למחלה הזו. כמו כן, היא כובשת את ליבם של שישה מיליון עוקבים באינסטגרם. 

 

אוליביה פלרמו

אוליביה פלרמו היא גם אחת ממשפיעניות האופנה הוותיקות בעולם. עם חמישה מיליון עוקבים באינסטגרם, פלרמו הניו יורקית כובשת את ליבן של אוהבות אופנה בכל רחבי העולם. היא אמנם התחילה את הקריירה שלה כשחקנית, אבל כבר מזמן הפכה לאושיית אופנה. 

 

איימי סונג

איימי סונג מלוס אנג׳לס, עם חמישה וחצי מיליון עוקבים באינסטגרם, אף היא מובילת אופנה חשובה ביותר. שיתוף הפעולה הראשון שלה עם מותג משקפי שמש ב-2017 נמכר לגמרי תוך 22 דקות. כמו כן, היא כתבה רב מכר וממשיכה לעשות שיתופי פעולה עם חברות אופנה שונות.

 

אלכסה צ׳אנג

אלכסה צ׳אנג היא בעלת סטייל מאוד מיוחד. יש לה מותג אופנה משל עצמה וגם היא ידועה בשיתופי פעולה עם מותגים ידועים כמו לוראל ומיו מיו. הסטייל של צ׳אנג לא מתאים לכל אחת ולא בטוח שכל אחת תתחבר אליה, אבל ארבעה מיליון עוקבים באינסטגרם לא טועים. 

 

אווה צ׳ן

אווה צ׳ן היא הרבה מעבר למובילת אופנה, היא אחת הנשים החשובות בתעשיית האופנה שכן היא אחראית על כל הצד האופנתי של אינסטגרם. היא המובילה של אינסטגרם שופ ועוד פרויקטים רבים אחרים של אינסטגרם הקשורים באופנה. צ׳ן גרה בניו יורק ומלבד היותה משפיענית אופנה היא גם סופרת של ספרי ילדים. יש לה מעל מיליון עוקבים באינסטגרם והיא משתפת את חוויותיה האישיות והמקצועיות שם. 

 

אולגה פררה

יש גם אינפלואנסריות יותר מתחילות, אבל מבטיחות מאוד כמו אולגה פררה הניו-יורקית שמציגה מראה מתוחכם וצעיר. מעבר להיותה משפיענית אופנה, היא גם סטייליסטית ועורכת אופנה. אולגה אוהבת צבעוניות חזקה ובהירה והיא לובשת בגדי מעצבים מכל העולם. מה שגורם לאולגה להיות משפיענית מיוחדת במיוחד אלו הקומפוזיציות של התמונות שלה, שמעבר להצגת לוקים משוגעים, ממש הופכות ליצירת אמנות. 

אולי תאהבו גם את

משקפי שמש מסוגננים
8 רעיונות לאקססוריז לגבר

אביזרים ממלאים תפקיד מרכזי בשיפור הסגנון של הגבר ובהוספת נגיעה ייחודית למראה הכללי שלו. משעונים קלאסיים ועד לכובעים מסוגננים, יש מגוון רחב של אביזרים זמינים

קראו עוד »