חיפוש

M&H אונליין בישראל

גולשים רבים ברחבי הרשת מחו בשנים האחרונות על העובדה שלא ניתן לבצע הזמנות אונליין של הרשת האהובה M&H. העניין התחיל אי שם בשנת 2020, כשרבים מאתנו התבצרו בבתיהם ורצו לרכוש בגדים חדשים שיאפשרו להם לצאת קצת מהפיג'מה. עברו הרבה מים בנהר ומאז ולהפתעתנו, חברת M&H שמעה את הזעקה של רבים ופתחה מערך קניות אונליין בישראל! עובדה זו גרמה לנו לצאת מגדרנו וגם לכתוב על כך מדריך. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת.

 

אנחנו לא מאמינים! מאיפה שמעתם על זה?

אם זו הפעם הראשונה שאתם מבינים שתוכלו לבצע את הרכישות שלכם אונליין, אתם מוזמנים להודות לגולשים ברחבי הרשת שפשוט זעקו את זה בפוסטים שלהם. שכן, לפני כמה ימים נתקלנו ב – 10 פוסטים שונים של חברים שלנו שכתבו שהם ביצעו הזמנה של M&H בארץ והם ראו שלא מדובר כאן במתיחה.

אנחנו בחנו את העניין לעומק, בדקנו שאכן מדובר באמת לאמיתה ומיד יצאנו לבדוק את כל הפרטים שיאפשרו גם לכם להזמין את הבגדים שאתם הכי אוהבים מרחוק.

בגדים חדשים

הזמנה של M&H אונליין בישראל – הדבר ה – 1 שחשוב שתדעו

אם אתם רוצים לבצע רכישה של בגדים דרך האתר, כדאי שתדעו שאתם לא צריכים להתאמץ יותר מידי. שכן, האתר נשאר ממש כמו שהיה קודם, רק שהפעם, אתם יכולים ללחוץ על פריט ולבצע בחירה של מידה שמתאימה לכם. האתר של H&M נגיש לכל אחד ואחת. אם בכל זאת תחוו קושי בביצוע ההזמנה, כדאי שתדעו שתמיד אפשר לשוחח עם נציג ולקבל סיוע טלפוני.

 

הזמנה של M&H אונליין בישראל – הדבר ה – 2 שחשוב שתדעו

חשוב שתדעו שיש פה יתרון משמעותי. אתם לא צריכים לצאת מהבית, לעלות על הרכב, לחפש חניה במרתף של הקניון ולעמוד בתורים של החנות. אם אתם קונים ב – M&H באופן קבוע, אתם וודאי יודעים מהי המידה המתאימה לכם בכל מיני פריטים, למשל:

  • חולצות
  • מכנסיים
  • שמלות וכו'

כך שנותר לכם רק להעיף מבט בארון, לבדוק מה המידה שמתאימה לכם לפי הפריט שבחרתם ולבצע את ההזמנה.

בגדים חדשים

 

הזמנה של M&H אונליין בישראל – הדבר ה – 3 שחשוב שתדעו

רגע לפני שתיכנסו אל האתר של M&H, כדאי שתדעו שאתם יכולים לבצע משלוח שיגיע עד פתח הבית שלכם. חברת M&H רוצה לחסוך מכם את המאמץ ככל שניתן. לכן, היא מאפשרת לכם להישאר בפיג'מה ולקבל את הבגדים החדשים שלכם ישר עד לארון.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שהביא אתו בשורה מרעננת שתשנה את חייהם של רבים. כעת, כשאתם יודעים שענקית הטקסטיל פתחה את אפשרות ההזמנה של הבגדים שלה אונליין, נותר לכם רק להוסיף את האתר לעמוד הבית שלכם ולבצע רכישות כמה שיותר מהר. נאחל לכם שתבחרו נכון ותתחדשו!

בגדים חדשים

אולי תאהבו גם את

הילדה עצבנית עם הקמטים שלה
קמטי כעס בין הגבות

קמטים בין הגבות הם תופעה שכיחה ונקראים פעמים רבות קמטי זעף או כעס. הם לא מעידים על אישיות האדם אבל הם מייצרים מראה כועס ומבוגר

קראו עוד »
פאות
איפה קונים פאות ראש?

לשיער יש תפקיד חברתי ברור מאוד. עבור נשים רבות, השיער שלהן הוא חלק בלתי נפרד מהן ומהאופן בו הן מגדירות את עצמן. ישנם מקרים רבים,

קראו עוד »